Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit szoktak a fiúk elrontani...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szoktak a fiúk elrontani orális szexben?

Figyelt kérdés
2009. jan. 29. 16:33
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

Türelmetlenek, rossz ritmusban csinálják, túl erősen vagy túl gyöngén ingerlik a csiklót, a kezükkel közben nem izgatják a nő erogénzónáit.

Petranova

2009. jan. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan
2009. jan. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És azt honnan lehet tudni, hogy milyen erővel kell ingerelni? Leolvasható a lány reakcióiból?
2009. jan. 29. 16:46
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

Kommunikációnak hívják. A kapcsolatunk elején én is "navigáltam" a párom, hogy én hogyis szeretem. Ezt egy férfinek nem kell azonnal tudni, hiszen minden nő más, mindenki másképp szereti.

Petranova

2009. jan. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
Nálam azzal lehet elrontani, ha megszívják a csiklóm. Az nekem nagyon kellemetlen. Meg ha túl erősen, túl sok ujjal ujjaznak, ami egy idő után kellemetlen.
2009. jan. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Petranova mindent elmondott.
2009. jan. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

nem elég figyelmesek, kapkodnak, legtöbbet csak a végeredmény érdekli (orgazmus) az addig élvezet annyira nem,

pedig figyelmesen oda adóan, kell báni mintha egy virág lenne amit ha nem jól kezelnek elhervad viszont ha kellöen értik beszélnek hozzá ápolják góndozák, akkor csodálatos virágzás lesz a végeredménye, a sexualítás illetve az örömszerzés ezen módja a világ egyik legcsódálatosabb momentuma

én így tudom leírni fiú lévén

2009. jan. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ha kellemetlen, akkor azt észre kell venned a lány reakciójából, vagy ha nem akkor majd idővel észrefogod, amúgy meg sztem a lánynak irányítania kéne téged, ha valami neki túl erős vagy gyenge
2009. jan. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Ha szereti a fiú, akkor jól fogja csinálni:) Én szeretem és a barátnőm is szereti, ahogy csinálom. Nem is bír nyugton maradni:D Az új technikám az, hogy nagyon lassan csináltam neki és néha váratlan mozdulatokat csináltam a nyelvemmel. Le-föl, jobbra-balra cikázva:D Tetszett neki:)
2009. márc. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!