Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok milyen sürün maszturbál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok milyen sürün maszturbáltok hetente? És minden csaj szereti az orális sexet?

Figyelt kérdés
2009. jan. 29. 15:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%
Én ritkán masztizok. Általában a mensim elötti 1-2 napba szoktam, akkor kívánom a legjobban a szexet. Orális szeről csak annyit hogy én nem szeretem úgy kényeztetni a barátomat és én sem várom el tőle hogy ő csinálja nekem.
2009. jan. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Én sem szoktam sűrűn, kéthetente egyszer talán, azért mert nincs rá szükségem, hiszen ott a barátom :)

Mi imádjuk az orált. Van különböző technikám, hogyan kényeztessem a páromat szájjal. Imádja :)

18/L

2009. jan. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Háthát.. nálam kedvfüggő, de nagyon :D Ha nem vagyok nagyon stresszes, akkor általában minden nap 1x. Ha valami nem okés, akkor olyan 4 naponta.. Nem számolom (:

Am nem szereti az összes lány az orált :S De nem értem őket.. én személy szerint imádom :D

2009. jan. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
97%

A maszturbálás nálam is kedv függő. Valamikor naponta, de megesik, hogy egy hét is eltellik a 2 között.

Nekem nem gond, ha én csinálom szájjal, viszont olyan nem fordult még elő, hogy nekem jól csinálták volna... Talán ezért sem szoktam odáig lenni az ötlettől, ha egy srác orálisan akar kényeztetni.

2009. jan. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
65%

Mikor még nem voltam együtt a barátommal, akkor maszturbáltam (heti 1-2-szer kb), de most már nem, mivel férfivel minden jobb.

Az orális szexet meg nagyon imádom. Ha egy férfi igazán ért hozzá, akkor fantasztikus érzés, egyszerűen nem lehet vele betelni. Imádom!!!

Petranova

2009. jan. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
57%
Én nekem most nincs barátom már egy jó ideje de nem igazán igénylem a maszturbálást.Kb.havi 3-szor szoktam
2009. jan. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
41%
havonta 1-2x szoktam masztizni, szóval nem túl gyakran. az orális szexet speciel én szeretem adni, viszont kapni nem.. átlagban meg van aki szereti, de sok olyan nő is van aki egyáltalán nem.. nah ez jól elmagyaráztam :D
2009. jan. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
41%

Amióta a párom megmutatta milyen a jó szex, azóta a maszturbálásnál jobban esik egy pohár hideg kóla, szóval nem szoktam.

Orálisan nem szeretem amikor nekem csinálja a párom, nem is szoktuk emiatt. Én minden esetben csinálom neki, de az engem annyira felizgat hogy nincs szükségem arra hogy ő is csinálja, és nem is várom el mert feszélyez a dolog.

2009. jan. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
72%

Pár nélkül naponta, 2naponta. Ha van párom max. heti 1-2.

És szeretem az orális szexet művelni és élvezni is, de csakis párkapcsolatban.

23/l

2009. jan. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
55%
Én szeretem csinálni a páromnak, de ha ő csinálja nekem. Úristen! Imádom. Sokszor jobb, mint egy szeretkezés :)
2009. jan. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!