Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Annyira kivanom a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Annyira kivanom a sexet mar reg nem jott ossze semmi es baratom sincs tehat nincs akivel. Mit javasoltok. A maszturbalason kivul termeszetesen mert az semmit nem er nallam

Figyelt kérdés
2009. jan. 29. 15:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Csinos vagy? Közel BP-hez? :)
2009. jan. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hat nem vagyok egy ronda de sajna nem lakok arra fele :P Erdelyi vagyok de mit tanacsolnal?Ha mas valasztas nem lesz el megyek Bp-re :P
2009. jan. 29. 16:04
 3/13 anonim ***** válasza:

Erdély szép hely. Oda még én is leutaznék. :p

Vannak szexpartner kereső oldalak, persze azért legyél 18. Google segít. Itt azért vigyázz a partnerrel, válogasd meg, és itt is legyen pár alkalom az ismerkedésre, meg gumi nélkül soha!!

De a legjobb lenne ha találnál a közeletekben valakit, akiben hosszabb távon megbízhatsz. Biztos jársz valahova, nem csak otthon ülsz. Beszélgess a srácokkal, és menni fog.

2009. jan. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
próbálj meg ismerkedni srácokkal hátha összejön valaki. vagy vannak társkeresők, ahol kifejezetten szex partnereket keresnek az emberek. nézz meg pár ilyen oldalt, hátha bejön.
2009. jan. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nincs vmi jó barátod (fiú) aki bevállanád veled? esetleg egy expasi, aki iránt már nem érzel úgy lelki értelemben semmit?
2009. jan. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
hat vannak exek csak vagy nem ernek ra vagy nem jonn ossze
2009. jan. 29. 17:01
 7/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Annál jobbat senki nem mondhat senki, hogy legyél fiúk között sokat, merjél kezdeményezni és jönni fog a dolog magától. Az internetes dolgok nagyon betegek én azt semmiképpen nem tanácsolnám.

Én is erdélyi vagyok.:) 18/F

2009. jan. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
-senki :)
2009. jan. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Barátnőid fiúismerősei? biztos akad köztük pár, aki szívesen "segítene" rajtad. az a pasi (már akinek épp nincs bnője)sztem meleg, ha nemet mond egy ilyenre, feltéve, ha tényleg jó csaj vagy.
2009. jan. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
keress valaki alkalmit.
2009. jan. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!