Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lefeküdhatnék egy szexistennel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdhatnék egy szexistennel, de laza kapcsolatban van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Legalábbis számomra szexisten... Még soha senkihez nem vonzódtam ennyire, és nem voltam seenkivel ennyire összhangban csókolózás terén sem... De kapcsolata van. Én viszont megőrülök a vágyakozástól, és egyre nehezebben tűröm a folyamatos ostromlását (mert mindíg ő kezdeményez). Mit tegyek?
2009. jan. 29. 13:47
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Hogyhogy mit? Ha annyira akarod te is meg ő is, akkor hajrá. Felnőtt emberek vagytok (gondolom) fel tudjátok mérni a helyzet súlyát.
2009. jan. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
ezen kicsit mosolyogtam :) "sexisten" hát figyel nyilvánvaló h csak ki akar használni ha van kapcsolata, ha téged ez nem zavar szóval "csak sex semmi más alapon" akarod te is, akkor hajrá, egyébként sztem a sexistened egy görény ha ilyet csinál ha van kapcsolata, de hát mindenki más
2009. jan. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
amit akarsz, azt teszel. Gondolj bele, jol esne e ha a baratoddal lefekudne egy masik lany, mert szexistennek tartja, ha ez teged nem zavarna, akkor nyugodtan tedd csak meg. A pasi ugy is komolytalannak tunik, hulyiti a lanyokat, te is csak egy leszel kozuluk.
2009. jan. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

aki szexisten és lazakapcsolati felrelépések világában él az minek kérdez

feküdj le

legyen jó

2009. jan. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!