Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Igaz, hogy ha sokat szeretkeze...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy ha sokat szeretkezek a pasimmal akkor megnő a mellem?

Figyelt kérdés

Vagy fog nöni a mell?

Mert jo lenne ha nöne töle,akkor mégtöbbet szeretkeznék vele!

:-))))


2008. jan. 22. 14:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ehh.. szerintem ez ugyanolyan tevhit mint, ogy a spermatol fog noni..
2008. jan. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Igen, persze, hogy nő. Hisz levegőt pumpál beléd, az meg a melledbe megy... :)) Nem, nem nő.
2008. jan. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
A szex nem növeli a mellett, és más sem. Az adottság. Békélj meg magaddal!!
2008. jan. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
12%
Ehh....az elöttem szólóknak üzenem:Igenis nő!Nekem is minden szeretkezés után megnő,feszül meg minden,de ez kb.2-3 napig tat!Isten bizony,olyankor nem fér bele rendesen a mellem a melltartóba!Van benne igazság,de nem tart sokáig....pusz
2008. jan. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A szex tényleg növeli a melleket. Főleg ha sikerül teherbe sni tőle. Ugyanis szoptatás alatt alár 1-2 mérettel is nagyobb melltartó kellhet.
2008. jan. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 tade ***** válasza:
100%
Most gondolj bele...ha neked a melled none a parodnak mega penisze minden szretkezeskor...neked az jo lenne mondjuk 10 ev utan :DDD???
2008. jan. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
hát rég mosolyogtam ennyit:-)nem nő csak megkeményedik.a hormonok okozzák,amik orgazmuskor szabadulnak fel.ha nőne,most bajaban lennék:-)van F vagy G kosaras melltartó?szeretkezz vele többet,de azért mert kívánod!!!
2008. jan. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
78%

I kosárig van melltartó,de olyat csak kismama boltban kapsz:)

A szex tényleg csak baba esetén növeli a cicit(nem is kicsit),no meg ha nekilátsz tabit szedni az is dobhat rajta,mert ugyanazok a hormonok vannak benne,mint ami babától lesz.

Attól függetlenül,h nem nő a szextől a melled még szexelhetsz vele mégtöbbet,de fogadd el.Amúgy most futottam véletlenül össze egy gimis évfolyamtársammal,mekkora műciciket csináltatott magának...elég csufi lett...

2008. jan. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Aha és 30 évesen már köldökig ér! Anyukádnak is? amíg ilyen kérdéseid vannak a sex-el is várni kéne nem?
2008. jan. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!