Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A férfiaknak is kell a saját...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak is kell a saját intim szőrtelenítés?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy pár hónapja megkértem barátnőmet, szeretném ha sima fazonra kozmetikázná alul magát!

Először nem akarta, aztán belement a dologba azzal a feltétellel hogy akkor én is szőrtelenítsek.

Elég erős a testszőrzetem, és elég bozontos, de nem túl ciki ha egy férfi is szőrtelenít?

Nagyon szeretem a barátnőmet, megtennék bármit érte, de érdekel mások véleménye!!

Edzés után a haverok nem fognak kinézni pölö a tusolóban?


2009. jan. 29. 02:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
izlesek es pofonok. En lany vagyok, magamert is szortelenitenek, az elejen a kapcsolatunknak en megemlitettem, mi lenne ha szortelenitene, de o nem szeretett volna, most mar en nem akarom hogy szortelenitsen, nekem igy ferfias, meg nem akarom, hogy neki kellemetlen legyen. Ezt nektek kell megbeszelni, ha te ezt kered tole, akkor igy fair talan. Szerintem nem fognak kinezni, sokan borotvaljak mar ott lent, azert a labadat ne borotvald le, csak mi kenyelmes is. A honaljak es nemiszerv normalis, azok neked is sokkal kenyelmesebbek lesznek, ha mar a baratnod ezt keri.
2009. jan. 29. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is megkértem a páromat annak idején , hogy szőrtelenítsen . Igazából csak az orális részénél van jelentősége szerintem, nekem pl mindig csiklandozta az orromat meg hasonlók, amúgy se szerettem nyakig eltűnni a szőrben.
2009. jan. 29. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes egyszerűen csak rövidre vágni, legjobb pl. annyira, h ne üssön el az alhasadtól-combodtól. 27/f vok, de sztem csajszemmel ez sokkal jobb, mint a babapucér "szerelékek" az egyéb területek - úgy mondod - "erős" szőrzete kellős közepében...
2009. jan. 29. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, ollóval átmész rajta, golyókat meg borotvával. A legelső után kvára fog viszketni, de a másodikra elmúlik. Én már 4 éve csinálom. És nem csak golyeszt borotválom, hanem egészet, úgysincs vele semmi bajom.
2009. jan. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem ciki és ezet mindenki máshogy szereti.Ha oráloztok akkor általában a csupaszt szeretik a nők.Ugyanugy mint te a barátnődtől csupaszt vársz akkor ő is
2009. jan. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is megkértem régebben a párom,szó nélkül belement,teljesen csupaszra csinálta,agyon megtetszett neki,mert amikor frissen van csinálva izgatja a csupasz érzés!Sokkal kívánatosabb,mint régen,arról nem ebszélve hogy orálisnál amikor a goyókatnyalogatom,nem a szőrt kell nyalnom!És nem borotával csinálja,mert az viszket és utána kipattog a bőr,hanem szőrtelenítő krémmel, amit a nők a lábukra!Érzékeny bőrűeknek valót kell venni!Próbáld ki, tetszeni fog!
2009. jan. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Fú, nagyon köszi a kommenteket, tényleg sok hasznos van bennük!!
2009. jan. 29. 16:53
 8/8 anonim válasza:
Én nem csak a nemi részeimet borotválom hanem a testem mert kevés szöke ször van rajtam ,de rájöttem ,hogy igy sokkal jobban érzem magam és a barátnömnek is jó.
2010. jan. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!