Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha az ágyban nem passzolunk,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az ágyban nem passzolunk, rámehet a kapcsolat?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, barátommal másfél éve vagyunk együtt. Együtt vesztettük el a szüzességünket is 1 éve. A problémám a következő: a barátom általában minden együttlétünkkor csak egyszer vágyik kielégülésre. Néha persze előfordul, hogy ha szexelünk akkor utána 1-2 órára még egy menet lesz belőle, de ez nagyon ritka. A kapcsolatunk elején jellemzőbb volt a többszöri kielégülése egy esta alatt, de nem tudom, hogy akarta-e, mert mindig én ugrottam rá:) Én többször is kívánom, együttlét után akár félórával is újra "harcrakész" vagyok. Mindig kivárom azért a fél-1 órát, majd adom a jeleket, próbálom felizgatni finom jelzésekkel de legtöbbször nem lesz belőle semmi. Nem szeretném, ha úgy elégítene ki, hogy ő egyáltalán nem kívánja, nem is kérném tőle (így egyszerűen nem élvezem).

De vajon miért lehet ez így? Nem passzolunk? Rámehet a kapcsolatunk?


2009. jan. 28. 23:20
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Azt még hozzátenném, hogy nagyon szeretem, és érzésem szerint ő is legalább ennyire engem.

Közrejátszhat-e a viselkedésében az, hogy elég "gyerek" még? Fog ez változni?

2009. jan. 28. 23:23
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez a helyzet. Én mindig sokkal éhesebb voltam, mint ő. Csak a végén már az az 1 menet se jött össze. Szakítás lett a vége, de mégsem én szakítottam, hanem ő. Én meg akartam oldani a problémát, türelmes voltam, de ő dobott.
2009. jan. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%

Ha a szex nem passzol, akkor sajna igen, rámehet a kapcsolat. Nekem is mindig az volt a baj, hogy többször igényeltem a szexualitást, mint ahányszor megkaptam. Megszoktam hogy nem kapom, de párom elvárásként kezelte, és még jobban bezárkózott.

Egy pasitól azért ne várj soha napi többszöri szexet, főleg ne akkor, ha már nem a kapcsolat elején vagytok.

Mindenképp beszéljetek róla, mondd el, te mit szertnél, sé hallgasd meg őt. Keressetek valami közös megoldást, ami még mindkettőtöknek megfelel.

Mert azt jól látod, hogy ezt valóban nem lehet muszályból csinálni.

2009. jan. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
Jó szex nélkül nincs hosszú kapcsolat.
2009. jan. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk pont fordítva van. Lány vagyok és a barátom sokkal "éhesebb" természetű. Nekem 1 héten bőven elég lenne a 2-3 alkalom, neki pedig a napi 2-3 alkalom lenne az ideális. Igaz 2 évvel fiatalabb vagyok és alig fél éve élek szexuális életet. Nemtudom ez nálam közrejátszik-e, vagy alapból ilyen vagyok.

Amúgy szerintem rámehet egy kapcsolat hiszen nem kapod meg tőle azt amire vágysz (te esetedben napi többször is) és lehetséges, hogy majd nemsokára elgondolkozol a félrelépésen...

2009. jan. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem mindenáron igénylem, csak jólesne kicsit több. Nem tudom mit tegyek, nem olyan nagy probléma ez, hogy megkeserítse az életemet vagy naphosszat rágódjak rajta, de azokban a pillanatokban nagyon jól esne.
2009. jan. 28. 23:43
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Sztem ez nem akkora nagy probléma, hogy rámenjen a kapcsolat. a ffiak egy menet után elfáradnak általában, nem úgy, mint mi nők. ezzel jó, ha tisztában vagy.

a kérdés az, hogy amúgy jó vele a szex? kielégítő? figyel rád közben? változatos? ha ezekkel van probléma, akkkor mehet rá a kapcsolat.

2009. jan. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi ritkán vagyunk eggyütt, (betegség miatt).Ez kb 2 éve van.Mégsem gondolt rá a párom hogy félrelépjen,mert szeret,és tudja hogy mennyit kínlódok a fájdalommal.:)!
2009. jan. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyünk azért ennyire negativisták! A kapcsolat természetesen galyra mehet emiatt, de sok más dolog is van amiért ő nem kívánja. Nekem is volt egy ilyen periódusom amikor szex után 1-2 órával még mindíg azon álmélkodtam milyen jó is volt, de valahogy nem kezdtem el matatni a barátnőmön. A fantáziálásnak viszont meglett az eredménye (az álló árbócra gondolok) és ezt ő nem hagyta ki. Egy idő után rájöttem, hogy ráérek csodálkozni később is mikor nem leszünk együtt és be kell vallanom nagyon kellemes meglepetésben volt részünk mindkettőnknek.
2009. jan. 29. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
90%
nem biztos, hogy ra megy, akkor ha hajlandoak vagytok a kompromisszumra. Nalunk szinten en kivantam tobbszor(no vagyok), de z azelott volt, hogy tudtam voln, milyen az orgazmus. Most mar tudom, hogy a ferfiaknak tenyleg nem csak hipp hopp megy a masodik menet es sokkal fontosabb a minoseg mint a mennyiseg. Mondjuk mi egyutt elnuk, altalaban naponta egyszer legalabb egyutt vagyunk, neha heti 3-4, de sokkal jobb, amikor mar mar maj megorulun egymasert, mert mondjuk 1-2 napja nem volt, meg akkor is ha en azelott nap kivantam volna. Remelem ertheto, szoval ha szereted, akkor probald kicsit alakitani az igenyeidet, ha lehet, ha ez menni fog, akkor nem kell hogy rmenjen a kapcsolat, mivel a szex eleg szerves resze egy jol mukodo kapcsolatnak.
2009. jan. 29. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!