Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Elképzelhető, hogy nekem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető, hogy nekem a hüvelyem alsó oldalán van a G pontom?

Figyelt kérdés
Ma ujjazott a férjem és mondtam neki, hogy keresse meg a G pontomat. "Masszírozta" a hüvelyem felső falát és nagyon jó volt, aztán elkezdte alul ugyanazt csinálni, és az még jobb volt. Majdnem sírtam az élvezettől. Ilyet még soha nem éreztem! Azt mondta a párom, hogy ott is van kis dudor nekem! Itt viszont mki azt mondja, hogy a G pont felül van! Mi lehet az ott????
2009. jan. 28. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem alul nem kéne dudornak lenni. Nem lehet, hogy széklet volt a beledben és azt érezte dudornak? Mert azt lehet érezni a hüvely felől tapintva.
2009. jan. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Múltkor olvastam valahol, hogy a G ponttal szemben is van vmi érzékeny terület, de sajnos nem emlékszem, hogy hol olvastam, meg hogy mi volt a neve, de ha megtalálom belinkelem.
2009. jan. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én ugy tudom h a hüvelyben több érzékeny pont is található, de mindegyik közül a legérzékenyebb a "G"
2009. jan. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akárhol lehet, csak gyakoribb, ha felül van.
2009. jan. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!