Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van az (lány) hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az (lány) hogy állandoan kivánom a szexet! Ez normális?

Figyelt kérdés
16 vagyok, majdnem fél éve van párkapcsiolatom, és szerelmes is vagyok:) barátommal sokat találkozunk minden másnap és már akkor kivagyok annyira szexelnék... tegnap is találkoztunk és volt minden de most itt ülök és huhhh hihetetlenül kivánom! amugy augusztus vége ota élek nemi életet! azt akarom kérdezni, hogy ez a nagy vágy a szex iránt normális?ráadásul nagyon jó de orgazmusom még nem volt,.... Köszi a válaszokat!
2009. jan. 28. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen normális. Te ilyen alkat vagy, én is mindig kívánom, pedig már 36 éves vagyok.
2009. jan. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
volt ilyen barátnőm 2 hónapig jártunk abbol a közel 60 napból legalább 50 et sexel töltötünk el veszélyes volt, ö 17 volt
2009. jan. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális.Ha orgazmusod is lesz,akkor még jobban kívánod majd.Később a mennyiség csökken,a minőség javul majd. :)
2009. jan. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. Ebben a korban én is így voltam. Eltelt 10 év, még ma is kívánom minden nap, de napi 1-2-vel beérem:)
2009. jan. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
42%
Nem a középkorban vagyunk már, könyörgöm, tanuljátok már meg lányok, hogy bűn legyen kívánni és élvezni a szexet.
2009. jan. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
73%
és mért neem volt még orgazmusod esetleg hamar elment afiu verd ki neki az elsőt és téged meg jol nyaljon ki előtte de szép lassan nem kell kapkodni mert az orgazmus nem ugrik egyből az őletekbe
2009. jan. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!