Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk! Milyen az anál szex? A...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Milyen az anál szex? A kérdésem azokhoz szól, akik próbálták már.

Figyelt kérdés
Szeretitek? Rossz? Jó? Miért tetszik/nem tetszik?
2009. jan. 28. 15:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem jó:)
2009. jan. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%

Tök hülyeség!

Ha már szex, akkor menjen oda ahova az őseink is rakták a magukét, ha meg aranyeret akartok kapni csak hajrá...

2009. jan. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

kiváncsi lennék milyen érzés, a lánynak nem hiszem h tul kellemes lehet, magamtol nem csinálnám csak ha párom kéri

21/f

2009. jan. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
a länynak is jo ha igazan szereti a pärjät.csk közben izgatni kell a csiklot.es tenyleg szep elmeny,ha mind a ketten akarjätok.fiuknak:sokkal szükebb,egy kis massage,es ha jol csinäljätok suíkerül.es mind a kettötöknek szep elmeny.DE mindenhez ket ember kell,es sok odafigyeles
2009. jan. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
utolso vagyok:egy läny
2009. jan. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha figyelsz a kedvesed minden pici rezdülésére, akkor nem fog fájni neki. Az első kellemetlen nekik, de fokozatosan javul a dolog, és végül élvezik.

A barátnőm szerencsére teljesen nyitott, és ő is kíváncsi volt rá. Mára hatalmas orgazmusokat él át análisan.

2009. jan. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

nem igazán az volt a kérdés amire válaszoltatok:)


jó mert szük, "újdonság", nem megszokott = izgalmasabb..

no meg sokat beszélnek róla, ezért is van ráizgulva sok ember aki még nem próbálta, de annyira nem hatalmas élmény hogy rászokjon valaki, szerintem:)

2009. jan. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Te statisztikához gyűjtesz anyagot? Egy csomó kérdés van ami úgy kezdődik hogy: Fiúk v lányok ....? Totál olyan mintha vmi perverz irogatna itt és arra izgulna fel hogy ki mit érez, hogy érzi, hogy csinálja...
2009. jan. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A többi ilyen jellegű kérdést nem én tettem fel az oldalon:) Csak a régi kérdésekből jött a "fiúk" megszólítás:)
2009. jan. 28. 22:46
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor bocsi... de tutti hogy van itt fent egy perverz, aki így kérdez rá mindenre. Csak azért tűnt fel mert nem úgy kérdezi mintha azért kérdezné mert bajba van hogy hogy és mint csinálja, hanem azt várja hogy mindenki leírja részlegesen... ilyen az anál, ki hogy maszturbál meg ezek. Bocsi
2009. jan. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!