Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan lehet fájdalommentesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet fájdalommentesen análisan szexelni?

Figyelt kérdés
A párom annyira szeretné, de én félek tőle mert fáj és nagyon rossz ingerérzésem is van közben...:( Hogyan lehetne élvezetessé tenni és leküzdeni a görcsösséget?
2008. jan. 21. 22:19
1 2
 1/12 anonim válasza:
77%
Szia,ehez elég sok gyakorlat kell.És nagyon el kell tudni lazulni.
2008. jan. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ha Te ennyire tartózkodsz tőle, akkor ne menj bele. Egyáltalán nem kötelező. Csak azt csináljátok, amit Te is akarsz és élvezel. Majd ha megérett a dolog Benned is, kipróbáljátok, de sztem így nem megy.
2008. jan. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Használjatok sikosítót.
2008. jan. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%

Szia.

Ha elözször csináljátok,a síkosító nem sokat segít.Ìgy ne menj bele,mert túl feszült leszel,e´s még rosszabb lessz.Ráe´rtek akkor,ha majd téged is érdekel.

vagy egy üveg jó bor,vagy pezsgö,és utánna mehet a dolog,de akkor nagyon odafigyelve egymésra.Eröltetni nem szabad.Elözször amúgy is fájni fog,és még másodszor is.

Csak akkor csináld,ha te is akarod.

2008. jan. 22. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem sehogy! De ha nem akarod, akkor nem kötelező, nem kényszeríthet erre senki! Én szó szerint undorodom tőle!
2008. jan. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, azt neked kell eldöntened, személy szerint te tényleg szeretnéd-e kipróbálni. Ha a válasz nem, akkor valóban ne erőltesd, nincs értelme. A kapcsolatot is elronthatja. Ha viszont érdekel téged is, nagy ellazulás, rengeteg síkosító, nem árt előtte egy beöntés. Először csak egy ujjal kell tágítani, finoman, lassan, aztán kettővel, hárommal, stb. Baromi sokáig tart előkészíteni a 'terepet', nem szabad elkapkodni, mert komoly sérüléssel is járhat.
2008. jan. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%

Én is úgy voltam, hogy párom akarta nagyon, én írtóztam tőole. De kitartó volt, és úgy kezdtük hogy fürdőkád, együtt fürdés, és csak az ujját tette belém. Ezt párszor megismételtük, hogy kicsit szokjam az érzést.Lehet először egy vékony művibrivel próbálkozni. Aztán kell sikosító mindenképp, és nagyon nagyon lassan hatoljon beléd. Az első pár pillanat nekem mindig fáj, de amint a behatolás megtörténik, a végbélbemenet kitágul és felveszi a kellő vastagságot, már ugyanolyan élvezetes, mint a másik szex:-) Ingereljétek közben a csiklót, vagy a hüvelyt, ahogy jól esik, az is sokat segít rajta.

De abban egyetértek, hogy ha kicsit is óckodsz tőle, akkor nehez fogod élvezni, mert a félelmed erősebb, mint a vágyad.

2008. jan. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
14%

hát ne görcsölj! (fiu vagyok)

ez egy logikus válasz meg az is hanem szeretnéd akkor nem kell..

igaz én is görcsöltem amikor a tollat a kezembe vettem és le írtam amit kellet felmérőkön

ááá... csak vicc volt! tudod Vicc Elek (viccelek)

hát megfogad meg az előttem hozzászóló tanácsokat.!

2008. jan. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Az ingerérzést úgy kerülheted el,hogy előtte elmész wc-re. Ha nem akar "kijönni" semmi,akkor egy beöntés vagy egyszerűbb egy glicerines kúp,azonnal hat.

Ja,és előtte,ha lehet ne vacsorázz be,üres gyomorral álljatok neki...

A többi lényegest már előttem leírták!

2008. jan. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
84%
Sztem az a pasi, aki annyira akarja, próbálja ki először maga, neki mennyire tetszik a dolog. Utána magyarázhat.
2008. jan. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!