Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan érhetném el, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érhetném el, hogy a csajom benedvesedjen? Mit kéne ezért tennem? Hogy csak úgy megkivánjon?

Figyelt kérdés
használok feromon parfümöt ( sz*rtse ér.. ) de mivl tudnám felizgatni? szavakkal nem lehet :) ( Pénz, BMW, Bankkártya..:) ) azt mondták néhány simogatástól betud.. miről veszem észre???és..mit kell tennem h szex előtt ne parázzak?:O
2009. jan. 27. 22:25
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
Veszel egy liter étolajat bekened vele majd megbaszod a zuhany alatt
2009. jan. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%
Hát ez szép volt xD
2009. jan. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
izgasd az erogen zonait, egyszer mar egy masik kerdezonek bemasoltam az internetrol, keress ra, mik ezek, csokolgasd az egesz testet sokaig, oralisan izsgad, addig amig nem erzed, hogy nagyon kivan mar. Mifele kapcsolatotok van, ha bankkartyaval, meg bmw-vel akarod felizgatni, engem biztos nem izgatna fel.
2009. jan. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy parfüm miatt nem fog rád gerjedni.Kezd elsimogatni ott lent,puszilgatni a nyakát,száját...stb.tuti benedvesedik.Hogy mit tegyél hogy ne parázz szex elött?Gondold át hogy mitől félsz aztán meg csak a csajra koncentrálj
2009. jan. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%
sztem a BMW , bankártya stb poén volt :)
2009. jan. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hu ne haragudj ez elég gyerekes kérdés...gondolom fiatal vagy..feromon parfüm?..na ne:) ezt te sem gondolhattad komolyan:)hogy mitől izgul fel egy nő?Hát én pl a simogatástól ha ugy csókol hogy érzem mennyire kiván..ha hozzám a simul az álló péniszével..ha nyalogatja a mellbimbómat, és simogatja a csiklómat...ha végig csókolja a nyakam és a hátam , vagy a combom hajlatán időzik ...oh már be is indultam:D
2009. jan. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

én azt szeretem, ha búg a fülembe. mármint nem úgy, hogy "búúúúú" :DD Hanem édes vagy szexi dolgokat suttog, és azt is imádom, ha mondja, hogy mit szeretne csinálni és hogyan és közben édesen félhalkan nyög. Attól kész vagyok :)

L(21)

2009. jan. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!