Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk! Baj, hogy ezen a téren...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Baj, hogy ezen a téren ilyen vagyok? Változtatnom kellene? Nem leszek egy idő után unalmas?

Figyelt kérdés
Igazából mindenben benne vagyok, és cserébe nem várok semmit, szóval nekem az fontos, hogy a másiknak jó legyen:) Ha a másiknak jó, akkor nekem is (akár élveztem, akár nem). Szívesen kipróbálok új dolgokat, amire éppen a partnerem vágyik:)
2009. jan. 27. 22:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem baj, viszont amit nem akarsz ne tedd.
2009. jan. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szívesen megteszek bármit:) Szeretek a párommal együtt lenni:) A lényeg, hogy neki jó legyen:) Nem azért csinálom, mert így akarok megfogni valakit, hanem egyszerűen ilyen vagyok:)
2009. jan. 27. 22:24
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Énis ilyen vagyok hogy bármimet odaadom csak hogy örüljön neki valaki és énse várok cserébe semmit csak néha kiborulok ha valaki megbánt ilyesmi miatt.
2009. jan. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Detto
2009. jan. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem gond ez abszolut, viszont nem zavaro egy ido utan a kapcsolatban ez az egyoldalusag? Ugyertem, te soha nem elegulsz ki, a parod ezt termeszetesnek veszi?? Ez olyan, mintha erzelmek nelkuli szex lenne, nem??? Csak kerdezem.
2009. jan. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem lesz egy idő után rossz nekem:) A párom nem szar le, de neki is elmondtam milyen vagyok, ha nem elégülök ki ne bántsa:)
2009. jan. 27. 22:37
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút nem probléma, sőt. Én is ilyen vagyok (fiú létemre). A barátnőm is ilyen, és abszolut nem unom. Sőt így pont jó, mindkettőnk élvezi a sexet és változatos nagyon. Merjed megkérdezni hogy mi a vágya, milyen rejtett szexuális vágyai vannak, mindenkinek vannak. Puhatolózd ki, és teljesítsd neki. Illetve néha te is elmondhatod a vágyaid(biztos vannak neked is) a legtöbb normális fiú örül neki ha teljesítheti partnere titkos szexuális vágyait.
2009. jan. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem baj,hogy lehetne az?:)

Addig jó,míg ilyen vagy:)

Szerintem viszont nem kell ennyire önzetlennek lenned,kicsit azért hajts a saját élvezetedre is:)

2009. jan. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!