Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A szüleim vajon szeretkeznek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szüleim vajon szeretkeznek?

Figyelt kérdés

Már régóta foglalkoztat a dolog, én 16éves vagyok nem járok sehova, csak suliba amúgy itthon vagyok , általában sokáig fent vagyok , de még sosem hallottam / láttam őket szeretkezni. Tesóm egyetemista ő itthon van délelőtt , tehát még akkor sem tudnak. Nyáron meg mindenki itthon van és akkor sem volt semmi ilyen , esetleg lehet hogy ők már kinőttek belőle? Nem vagy óvodás tudom hogy ezt kívánja minden ember, de 40évesen nem hiszem hogy ne akarnák.


Köszi.


2009. jan. 27. 21:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül kell zuhizni sex utánxD sztem csinálják, ha nem csinálnák akkor az látszana a házasságukon..sokat veszekednétek, amugy meg ha ennyire érdekel apuddal tars egy férfi a férfivalé beszélgetéstXd kérdez tőle dolgokat aztán valahogy kérdezd meg h ők szoktak e még?xD
2009. jan. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Oszt neked mi közöd hozzá hogy én miért akarom tudni?
2009. jan. 27. 22:17
 13/16 anonim ***** válasza:
67%

Kedves kérdező!

Nyugodtan lepontozhatsz, de szerintem annak a válaszónak igaza van aki azt írta hogy semmi közöd a szüleid szexuális életéhez. Az az ő magánéletük, és nem hiszem hogy a vájunál lennénk h itt oszt'ozz.

2009. jan. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
92%
jaj istenem , mért vagytok ilyenek?Itt konkrétan senkinek semmi köze semmihez...és? nyílván kiváncsi az ember..sztem ez nem rossz dolog, régebben engem is foglalkoztatott...de én sem halottam soha semmit...sztem erről simán lehet egy jobb fej szülővel beszélni...
2009. jan. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
ti nem gondoltok arra hogy nem csak otthon az ágyban lehet szeretkezni , hanem millio más helyen ???? mi van akkor ha pl a szüleid hazafeléjövet a kocsiban szeretkeznek egyet ??? vagy bármilyen extrém helyen ???
2009. jan. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ha nagyon elszánt vagy érdemes kutatni...

A szemetes sok mindent rejteget... Pl: használt óvszer, vagy ha gyógyszert szed akkor annak a doboza...akármi...

De az éjjeli szekrény is lehetőségek tárháza lehet...Nem hiszem hogy egy óvszerért a szüleid szivesen rohangálnának pl. a garázsba...


Le lehet pontozni, de ha tényleg tudni akarja akkor be kell vetnie magát...

2009. jan. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!