Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan maszturbáltok fiúk,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan maszturbáltok fiúk, tudtok jó maszti technikát? Hogyan szoktátok kiverni? Hogyan csináljátok? Mi a legjobb technika, maszti módszer, hogy nagy orgazmusod legyen?

Figyelt kérdés
2009. jan. 27. 21:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
45%
Kézzel.
2009. jan. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
80%
bár ha hajlékony az illetö csinálhatja szájjal is:)xD
2009. jan. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha jobb orgazmust akarsz mielőtt elmész visszatartod majd folytatod és ezt kb 5x vagy többször, lesz oan élvezésed a plafonig felmegy.. :D
2009. jan. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez fura lehet, de én benyálazom a tenyerem, és úgy dörzsölöm a makk tetejét így 3-4 perc alatt elmegyek kül 10-15 perc márha nem unom el magam :P
2009. jan. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
70%
jobb kezembe veszem a farkam, aztán eszeveszett módon ráncigálom rajta a bőrt, aztán olyat lövellek mint a háborodás, azt feltakarítom a zoknimmal, anyám meg kimossa azt mehet előröl
2009. jan. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
90%
fujj basszus...első dolgom lesz elmondani a fiamnak(bár szerintem ezt minden normális ember tudja..)hogy a spermáját ne merje a többi szennyes közé tenni, mert szétrúgom a seggét!!!!Annak zsepiben , aztán wc ben a helye....
2009. jan. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
70%

Én általában beleverem a gatyómba.


Apám sose tartott szexuális felvilágosítást.

2009. jan. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
20%
gratulálok...amugy én anyuci leszek, és nem szeretnék a gyerekem spermájával találkozni...ez undorító...
2009. jan. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
70%
az önkielégítés nem válthatja fel a rendes szexuális életet. Javaslom hogy az ilyen módszerekhez folyamodók mihamarabb keressenek leányzót... manapság igen egyszerű találni legalább egy alkalmi szexpartnert... Egyébként meg ha nagyon rá vagy szorulva akkor meg minnél tovább kibírod recskázás nélkül, annál nagyobb orgazmusod lesz később. Azt meg nem tudom hogy hogy lehet megcsinálni hogy ruhába bele... tényleg szörnyű xD
2009. jan. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
89%
A nagy orgazmus titka az agyban van,és a fantázián alapul.A többi csak fizikális,mechanikai dolog.Képzettársítás kell,hogy azt az illúziót keltsd magadban,mintha tényleg egy lánnyal lennél.A technika egyénfüggő,kinek hogy esik jól!
2009. jan. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!