Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A nőknél a vizelési inger...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknél a vizelési inger aktus közben lehet az orgazmus pirkadata?

Figyelt kérdés
felmerült bennem ez a kérdés, sok barátnőm panaszkódot h kicsit hagyjam abba mert befognak pisilni, ez valóban vizelési inger vagy az orgazmus elő jele lehetett?
2009. jan. 27. 16:56
 1/7 anonim ***** válasza:

igen

ne hagyd abba XD

még nem láttam emiatt pisit

de ha jönne az is természetes

orgazmusról van szó, vágyakról, "itt a lét a tét"

2009. jan. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon félneka barátnőid, akkor az aktus további részét folytathatjátok a zuhany alatt, hátha az megnyugtatja őket. Előtte pisi, utána pisi, és akkor nyugodtabbak lesznek.
2009. jan. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
az szép, akkor nem lettek volna kapcsolati problémáim e miatt, mindig tanul valamit az ember XD
2009. jan. 27. 17:01
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezek szerint jól csinálod a dolgot.A vizelési inger a G pont org.jele.Nekem még csak 1* volt ilyen.Sok nő csak a csiklója izgatásával tud eljutni a csúcsra. ;)
2009. jan. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
jézusom, a barátnöim 1 világot romboltak le bennem ezzel, azt hittem nem vagyok túl jó az ágyban de ezek szerint akkor nem is rossz... köszönöm h újra felépülhetet a világ :) nem bízom el magam csak ez jól esik :)
2009. jan. 27. 21:09
 6/7 anonim ***** válasza:
a G-Pont megtalálása csak technika kérdése. Először csináld neki az ujjaddal, csak a középsővel, és nyomd be,amennyire csak tudod. Érezni fogsz egy dudort. Kezdd izgatni, és ha látod rajta,hogy nagyon élvezi,megtaláltad. Utána vedd rá,hogy lovagoljon meg,és próbáld úgy intézni, hogy rád merőlegesen üljön. Vess be mindent,hogy mély legyen a dolog,és figyeld az arcát :)
2009. jan. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hmm kösz a tippet
2009. jan. 28. 00:44




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!