Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A nőgyógyásznak úgy általában...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőgyógyásznak úgy általában milyen a nemi élete?

Figyelt kérdés
2009. jan. 27. 15:31
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Az hogy ö nögyógyász vagy nem,a nemi életéhez nincs köze.
2009. jan. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez aranyos kérdés...:)

Bár engem jobban érdekelne, hogy milyen lehet egy szexológus élete. Érdekes, hogy a szakember segít másokon, de vajon a saját szexuális problémáit kezelni tudja? Egyáltalán tud opjektív maradni, ha saját magáról van szó?

Úgy rémlik nekem van egy könyv, amely arról szól, hogy milyen egy szexológus szerelmi élete. Próbáltam rákeresni neten, de nem találom.

Petranova

2009. jan. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
csak egy nap lát 20nőt...mondjuk van akit ez begerjeszt estére van akinek uncsi a banán?!:)
2009. jan. 27. 15:47
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Amikor először mentem nőgyógyászhoz, akkor 18 éves voltam. Mikor meglátott a dogi, azt mondta: "Nahtá, ilyen fiatalok is vannak?"

Azt mondta, hozzá átlagban az 50 fölötti nők járnak.

Szóval szerintem csakis szakmai szempontból nézi a puncikat, és munka után már is roha haza a kis fiatal felségéhez.

Petranova

2009. jan. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szűrés ide-oda általában azok a nők mennek nőgyógyászhoz, akiknek valami bajuk van... Az meg nem feltétlen felemelő látvány.
2009. jan. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Erre mondják, hogy valakinek ezt a melót is el kell végeznie...

Legalább 60 évesen is elmondhatja magáról, hogy mindennap lát p...át.

2009. jan. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát nőgyógyásznál ilyen 60 éves nénik is ücsörögnek...mert a nagyon fiatalok nem feltétlenül járnak...
2009. jan. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Általában orvosi szemszögből nézi a pácienseit,amikor pl kijövök az öltözőből alul meztelenre vetkőzve rám se néz,nehogy azt higyjem,hogy...amikor felfekszek megvizsgál kb 1 perc és utána szintén rám se néz.Szerintem ez a munka,a feleségére biztos máshogy néz!Viszont ha az asszonynak van betegsége,könnyen megvizsgálhatja!

Feltehetjük azt a kérdést is vajon a boncmesternek milyen az élete????

2009. jan. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%

Nos a boncmeterek nemi élete is olyan mint a többieké. Saját tapasztalat én is ezt csinálom.

Nem nézek a barátnőmre mint egy hideg húsra és nem nézek a hullákra mint a nőmre :-DDD

Ez van, bár izgalmassá teszi a szexszet ha tejszínhabbal felrajzolom rá a boncmetszetet és aztán lenyalom:-))))

2009. jan. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
43%

Hát mosolyogtam pár kommenten, az biztos.

1.60 éves nénik is járnak nődokihoz,de a fiatalabbak ugyanúgy járnak, elvégre ők még szülés előtt / közben / után vannak, az egy dolog, hogy nagy részük ( főleg a tini kategória)cikinek tartja elmenni vizsgálatra..

2.Írta valaki, hogy pucér alsótesttel megy ki a vetkőzőből...hát, elég nagy igénytelenség az ilyen, erre a célra találták ki a szoknyát, tunikát, a hosszított pólókat.Higiéniai szempontból se árt ha vmi van az emberen, elvégre illik leülni a székre és úgy elmondani a panaszt, nem felállva a doki előtt egy szál p...ban.

Már elnézést!

2009. jan. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!