Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Házasságtörésnek számít ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságtörésnek számít ha hármasban voltunk valakivel?

Figyelt kérdés
2009. jan. 27. 12:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem.Hiszen nem csalás volt hanem gondolom közös megegyezés alapján történt.Semmi rossz nincs ebben.néha fel kell dobni az életet
2009. jan. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
marmint hogy te a paroddal plusz egy harmadik fel??? akkor nem hiszem, hisz mindketten ott voltatok es tudtatok, mi van, egymassal is voltatok.
2009. jan. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
nem számít annak,nálunk a férjem kérte,meg is történt de soha nem vágjuk egymás fejéhez pedig már 3 éve történt.
2009. jan. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem se, főleg, ha jó volt
2009. jan. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen nem.

Az én feleségem például azért találta ki, mert akit megkívánt, az a legjobb barátom volt, és szinte lehetetlen lett volna eltitkolni. Az ugyan nem volt öröm, hogy már viszonylag rövid együttélés után kifelé kacsintott, de előre megbeszéltük és megtörtént.

Nemcsak megtörtént, hanem huzamosabb ideig tartó kapcsolat lett belőle, sok-sok együttléttel.

A pakliban az is benne volt, hogy hadd lehessenek édes-kettesben is, így - a klasszikus értelemben vett hűségét úgyis feladta, és eredetileg is azt szerette volna - azok is előfordultak. (pl. Nekem korán kellett kelni, a nejem GYES-en volt, a barátom meg szabadúszó volt. Ilyenkor magukra hagytam Őket egy kis repetára.) (Igaz, sokan ezzel nem értenek egyet.) Mivel előre tudtam azokról, számomra az sem volt megcsalás. De amikor a barátom ott aludt, hármas szex nem volt, és éjszaka mégis engedett a barátom molesztálásának, azt megcsalásnak tartottam. Nem az aktust, hanem hogy velem szemben előnyben részesítette.

2009. máj. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%

Határozott NEM a válaszom.

Néha még kiskapu is lehet, ahogyan az előttem felszólaló írta, ezzel akár legalizálni lehet azt, hogy megkaphassunk valakit, aki tetszik nekünk.

2009. máj. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha lelkiismeret furdalásod van, ne legyen! Nem az. Nem derült ki ugyan, hogy Te a férj vagy vagy a feleség, illetve egy lány-két fiú vagy két lány-egy fiú figurában csináltátok, de nyugodtan folytassátok, és ne törődjetek az ellenzőkkel! Akik belekóstoltak, 95 százalékban nem bánták meg.
2009. máj. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!