Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Vannak itt aszexuálisok?20...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt aszexuálisok?20 éves aszexuális fiú vagyok, és sehol nem lehet hasonló emberekkel ismerkedni, beszélgetni.

Figyelt kérdés

Ha van kedved ehhez, akkor írj egy emailt a privát címemre! Talán ha többen összejönnénk alapíthatnánk vmi klubot is!


(Elnézést azoktól, akiket ez zavar)


2009. jan. 27. 12:35
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Szia! Igaz, én nem vagyok az, meg lány is vagyok, de érdekel a téma, és lenne néhány kérdésem. Persze ha kellemetlen nem kell válaszolnod, és ne gondold, hogy valami csodabogárnak nézlek vagy valami. Engem az érdekelne, hogy mikor fedezted ezt fel, teljes e ezzel az életed, és nem gondoltál e arra, hogy valami megoldást keress erre, vagy ennek nincs is megoldása? Mégegyszer nem akartalak ezekkel megbántani, és ha nem szeretnél ne válaszolj.
2009. jan. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
én meg olyat kérdeznék, hogy soha nem éreztél szexuális vonzalmat? vagy esetleg ez egy csalódás miatt alakult ki?
2009. jan. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
33%
Mi az hogy aszexuális?
2009. jan. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
21%
en sem tudom mi az:P
2009. jan. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
Az aszexuális az olyan ember, aki nem érez szexuális vonzalmat senki (se férfi, se nő) iránt.
2009. jan. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%
Én aszex vagyok, 18 éves lány :)
2009. jan. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem attól még,hogy valaki 18-20 évesen nem vonzódik senkihez,az nem mindenféleképpen aszexuális...főleg nem ilyen korban.
2009. jan. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
92%

Van egy 17 éves barátom, saját bevallása szerint ő is az, de ennek ellenére egy boldog másfél éves kapcsolata van. Minden szempontból tökéletes a kapcsolatuk, kivéve, hogy semmiféle szex-el kapcsolatos dolog nincs benne.

Szerintem mind az ő, mind a kérdező hozzáállása még változhat a jövőben, ha akarja, de nincs semmi baj akkor sem, ha nem így lesz. A lényeg, hogy élvezzék az életet, nem? Ha nekik ehhez nincs szükségük szexre, az ő dolguk :).

2009. jan. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!