Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Egy hete szakított a barátom....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hete szakított a barátom. Már 3 hete nem találkoztunk. Azt mondta 7végén meglátogat és ha benne vagyok, lehet szex is.Ez már csak puszta szexuális vonzalom?

Figyelt kérdés
Sőt, kipróbálna új dolgokat velem! Lehet ebből még újra kapcsolat vagy már csak a szexuális igényei, fantáziája kielégítésére akar használni? Mert egyébként azzal az indokkal szakított, hogy időre van szüksége és talán később lehet folytatás.
2009. jan. 26. 23:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva szerintem, igen csak a szexre vágyik és ne fűzz több reményt ahhoz hogy ismét olyan kapcsolat lesz mint régen, mert azzal csak kínzód magad.
2009. jan. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
aranyom a pasik bármire képesek ha könnyű a zsákmány és ha leszel olyan butus hogy belemész akkor szentem nagyot koppansz ezt csak azér mondom mer én is pasi vagyok
2009. jan. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
77%

Szerintem már csak arra kellesz neki...

A párkapcsolatok résznél már kibeszélték mit jelent ha a srác időt kér. Keresd meg és olvasd el.

2009. jan. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
A férfiak ugyanazt akarják, mint a nők. Gondolkozz el, Te mit akarnál és megkapod a választ.
2009. jan. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne hagyd, hogy a "kedves" fiatalember hülyét csináljon belőled. Ez nem a szexuális vonzalomról szól, hanem arról, h úgy gondolja, van egy nő, akivel nem kell kapcsolatban lennie, de megkapja a szexet. Nulla ráfordítással kielégíti az igényeit, hiszen mivel nem jártok, nem kell moziba vinnie, randiznia, virágot vennie, beszélgetnie.

Egyébként meg azt sose nyald be egy hapsinak, hogy "később még lehet belőle valami". NEm lehet!

2009. jan. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nehogy lefeküdj vele, mert annak nem lesz jó vége, te is tudod. Az hogy szakítottatok, az egy nagyon rossz érzés, de ne hagyd magad, inkább mutasd meg neki, hogyha ő nem értékelt téged, akkor majd más fog! Nem vagy könnyű préda és nem fogsz neki úgy pattogni, ahogy ő akarja! Majd ha látja, hogy te boldog vagy mással, akkor majd talán elgondolkozik! Nehogy belemenj a szexjátékába!
2009. jan. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem is csak a szex miatt!!!szerintem ne menj vissza hozzá!
2009. jan. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!