Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Viszonozni akarom neki azt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viszonozni akarom neki azt a jót, de valahogy még sem megy, hogyan változtassak ezen? Mert akarok!

Figyelt kérdés

No szóval, nem mondanám, hogy sokszor szexeltem volna, sőt...De kívánom és most megint fogok találkozni egy régi barátommal, akivel már egyszer lefeküdtem/csak szex semmi más alapon/, de én akkor se tudtam őt a csúcsra juttatni, igen persze simogattam, jatszottam vele, de nem a végéig, számba is már vettem, nyalogattam...De valahol mégis bennem van az, hogy félek...esetleg rosszul csinálom neki, stb. és megakarok neki felelni, mert szeretném ha neki is jó lenne az a része is...

Szóval hogyan kezdjek neki, mit csináljak, hogy ne hagyjam abba, amikor már kényeztetem?!

Lány(18)


2009. jan. 26. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
Hát pl ne hagyd abba? Most erre milyen választ lehetne adni? De tényleg.
2009. jan. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%
dettó
2009. jan. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Most így másodjára nekifutva, nekem az a véleményem, hogy a szex az egy olyan dolog, ami két szerelmes ember közös "időtöltése". Így, hogy csak azért csinálod, hogy neki jó legyen, meg hogy megfelelj... hát. De hogy miért hagyod abba még mindig nem tudom. Talán párkapcsolatban kéne a szexszel ismerkedni. Úgy biztos menne, mert akkor nem csak arról van szó, hogy téged kihasználnak. Mert ez a "csak szex más semmi" nem más mint kihasználás.
2009. jan. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerinted milyen érzés neki,hogy felizgatod aztán otthagyod?Neked milyen érzés lenne?Ha elkezdted fejezd is be!!!
2009. jan. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!