Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van Magyaro. -n valamilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van Magyaro. -n valamilyen érdekvédelmi szervezete az aszexuálisoknak? Vagy bármilyen magyar site?

Figyelt kérdés
2009. jan. 26. 20:26
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Az micsoda?!....:)
2009. jan. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

kell védeni az aszexuálisokat?

nem tudtam hogy valaki megtámadta őket.

szegények, pedig így is van bajuk elég.

nem tudok szervezetről, miért nem keresel a neten? ha ott nincs honlapjuk akkor lehet h nincs, mert honlapja már bözsi néninek is van, webcammal

2009. jan. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Utána néztem a neten, de nem találtam magyarországi szervezetet. A kérdezőnek: azok az emberek, akik semmilyen érdeklődést nem mutatnak a női nem, és egyáltalán a sex iránt.

Ha találok valamit, írok.


Üdv: Haven 23/L

2009. jan. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nők is lehetnek aszexek :) Énis az vagyok.

Sajna énis csak külföldi oldalakat találtam... De köszi!

2009. jan. 26. 21:19
 5/9 anonim válasza:
40%
emberek? hogy lehet Sex- szerelem nelkul elni ? sztem az az elet mmozgatoja. de ti tudjatok !
2009. jan. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Csak szex nélkül. Nekünk is ugyanúgy szükségünk van szerelemre, párkapcsolatra, de ha tehetnénk soha életünkben nem szexelnénk... ennyi.
2009. jan. 26. 21:33
 7/9 anonim ***** válasza:
44%
.. O.o'
2009. jan. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%

érdekes téma, vajon egy öröklött, gén-dolog? vagy inkább valami tanult reflex?

én megkérdezném a kérdezőt, hogy mindig ilyen volt-e és miért?

különben úgy gondolom hogy az aszexualitás nagyon komoly mentális betegség, mert a természet utódnemzésre hangolta elvileg az embert, és ha van érdekvédelmi szervezete ott csomó intelligens és helyes pasi ül :) akik feleséget szeretnének és kigyógyítani a lányokat.

sokkal pozitívabb lenne, mint ahogy elképzelem, hogy vén banyák arról szónokolnak hogy igen mi mind aszexuálisak vagyunk és ez jó dolog és fogadjuk el.

remélem minden aszexuális boldog tud lenni, jó volna

2009. jan. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

az aszexuális ember CSAK a szexet utasítja el!

Az aszexuálisok egy kisebb rétege az, amelyik nem akar párkapcsolatot sem.

A nagyobb résznek is szüksége van egy társra - hiszen emberek vagyunk.

Tapasztalatból tudom. Qrva nehéz partnert találni, de ha sikerül, akkor az a világ egyik csodája! :)


egy "aszex"

2011. júl. 4. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!