Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem kívánom a csókját?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kívánom a csókját?

Figyelt kérdés
Normális az, hogy miközben szeretkezünk, a barátom meg akar csókolni én pedig nem szeretném. Valahogy nem kívánom. Pedig más szituációkban nagyonis. De aktus közben valahogy mégsem. Mitől lehet ez? És lehet rajta változtatni? 19 éves lány.
2009. jan. 26. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szeretkezés közben kizökkent téged a csók, valamiért elvonja a figyelmed, talán nem tudsz annyira a lenti élvezetre koncentrálni.

Én fiú vagyok és én is ezt tapasztaltam, amit te leírtál.

2009. jan. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nő vagyok, és egyetértek az előttem szólóval. én is így vagyok bele, szex közben kizökkent a csók.
2009. jan. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mióta vagytok együtt?

Ha még nem olyan régóta sztm változhat ez a dolog, kezdetben nálunk sem volt gyakori a csók aktus közben, mostanában viszont mindkettőnket még jobban felizgatja, mert egy plusz érzést nyújt... mintha még szorosabban összetartoznánk vagy ilyesmi... :)

2009. jan. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi válaszokat. féléve vagyunk együtt.
2009. jan. 26. 20:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi is pont ebben a szituban vagyunk! Csakhogy engem már nem is akar sehol semmilyen körülmények között megcsókolni! Fogalmam sincs miért!
2009. jan. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
biztos büdös a szája
2009. jan. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!