Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A Kedvesemnek nincs orgazmusa,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Kedvesemnek nincs orgazmusa, hiába próbálkozunk, mit tegyek? Adjatok tanácsot!

Figyelt kérdés

Sziasztok! Másfél éve vagyunk együtt a barátnőmmel. Szexuálisan teljesen nulláról indultunk, Neki én voltam az első, nekem meg csak egy futó kapcsolatom volt Ő előtte, már több mint egy éve szexelünk, szeretjük egymást, önzetlenül, de nem tudom eljuttatni a csúcsra. Már néha úgy érzem "töketlen" vagyok.

Kézimunkával, a G-pontot ingerelve odáig jutottunk, hogy jelentősebb mennyiségű híg hüvelyváladék csorgott a puncijából, de vizelési ingere van, jót nem érzett még. Mi van ilyenkor? Messze lehet a nagy O? Fiúk, lányok írjatok, ha értelmes tanácsotok lenne nekünk! Köszi!


2009. jan. 26. 17:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Próbáld a csiklóját ingerelni a G-pont mellett. Persze sose ezzel kezdd! (Egyébként az első nagyjából egy évben nekünk sem sikerült soha, nemhogy egyszerre, de sokszor sehogy.) Figyelj oda nagyon rá továbbra is, és sose az legyen a cél, hogy orgazmusa legyen, hanem hogy élvezze. Fontos hogy ő se érezze kötelezőnek.
2009. jan. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek előző válaszolóval. Próbáld a csiklóját izgatni kézzel vagy nyelvvel, de vigyázz, mert nem mindegy, hogy hogy csinálod, néha lehet kellemetlen is, ha rossz helyen izgatod, vagy ha túl durva vagy. Kérdezd meg, hogy jó-e ahogy csinálod épp, stb. A barátnőd pedig ne görcsöljön rá túlságosan, különben nem lesz jó, és még annyira sem lesz orgazmusa, én már csak tudom. :o
2009. jan. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

gyengédség. kommunikáció. élvezet. gyakorlás.

és nem csüggedni, nem feladni

sok sikert

2009. jan. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ő ilyen lány, nehezen jön össze,a lényeg hogy ezt el kell fogadnod. Az is jó, hogy próbálkozol, mert ezek szerint ez jó kapcsolat, tehát ha valami lelki oka lenne a lánynak, már kiderült volna.


A vizelési inger már nagyon közel van orgazmushoz. Volt olyan hogy ő állított le hogy hagyd abba? Sok lány érdekes módon az orgazmus előtt leáll, pont nem rég volt is itt egy ilyen komment.

Mennyi ideig és hogyan próbáltátok? Orális és G pont egyszerre?

Azt azért hozzáteszem, akkor csináljátok mikor megvana vágy, ne csak úgy zsupsz akkor most próbáljuk meg hátha lesz neki.

Esetleg segédeszközök? Tudom h a vibrátor eléggé pasikerülőnek tűnik, de sok lány alkalmazza, főleg ha a barátjuk épp messze van :)

2009. jan. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én több,mint 2 éve vok barátommal és a G-pont még mindig nem megy! Nagyon sokáig tartot mire eljutottunk oda,h csiklómnál orgazmus legyen. (6-7 hónap)Nekem is úgy van,h ha már nagyon élvezem rám jön a pisilhetnék és már nem bírok másra koncentrálni. Ilyenkor úgy vagyunk,h neki is jó legyen,h bennem van én mozgok ő meg kényeztet és a csiklómat ingerli. (kanál póz) Próbáljátok ki,hátha ez beválik nálatok. (Ez se biztos,h elsőre sikerülne!) Lényege az hogy próbálkozzatok mindennel amivel tudtok és amilyen pozicióban jó mindkettőtöknek hátha sikerül!
2009. jan. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem pszichésen valami befolyásolja,amiért nem tud elélvezni!Hívd fel a szexológust a Viván,talán többet segíthetne.Sok sikert!:)
2009. jan. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
g-pont!csakis ferfi irhatta,neki biztos volt ilyen!tulbonyolitjak az eletet.szeretni,csokolni,simogatni kell egy not,nem a g pontjat keresni..en meg senkitol nem hallottam h attol lett volna orgazmusa,pedig igen sok koleganomet megkerdeztem.a lany meg vegyen erot magan es mutassa meg hogy szokott maszturbalni,mert biztos szokott es ,hogy ugy hogy jut el a csucsra.lehet szeretitek egymast de fizikailag nem illetek ossze.volt mar ra pelda nalam is.
2012. jan. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!