Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Heti, vagy napi hány maszturbá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heti, vagy napi hány maszturbálás a normális?

Figyelt kérdés
2009. jan. 26. 14:52
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
ahogy jólesik, ez olyan kérdés hogy napi hány szex a normális. annyi amennyit még élvezel.
2009. jan. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Biztos van, akinek a napi egy bőven elég, van akinek kevés, van aki egy héten mondjuk kétszer.

Szerintem ez utóbbi jobb olyan szempontból, hogy te irányítod és nem a farkad. Ráadásul ha ritkább, akkor nagyobb az élvezet is.

2009. jan. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Ez teljesen mindegy hányszor csinálod akár lány vagy akár fiu,még a kor se szab határt(ami az életbe ritka)ezért csináld nyugotam AMENYISZER CSAK KELL és amiedig birod)
2009. jan. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kinek hány a normális. Nekem elég napi egy, de volt már, hogy egy nap 3x is csináltam.
2009. szept. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
sziasztok engem már rég óta foglalkoztat ez a kérdés és rem igy megkapnám.Nem mertem még se muteromtól se nővéremtől se orvosomtól megkérdezni. 18 vagyok fiú és vagy 5 éve kezdtem el matyizni volt napi 3 is de inkább 1 szokott lenni szóval az a kérdésem persze ebbe az 5 évbe megnéztem hogy abba tudnám e hagyni de max 1-2 hetet bírtam ki.Mindig elfog egy érzés és nem tudom elterelni a gondolataimat egy szép lány a suliba akkor iwiwen vipen is nagyon élvezem de félek hogy ez késöbbiekbe problémát okozna e pl impotenciát?? vagy nem tudnék eljutni oda az igazi sex közbe??
2009. nov. 28. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én volt hogy kibírtam több mint 1évig 18évesen. De előtte volt hogy 2hétg is alig. Én most 28 vagyok de egyre nehezebb kibírni.
2010. jan. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem napi egy, kétnaponta egy. Régebben napi 2-3x csináltam, de le sikerült szoknom heti 2-3ra.
2010. márc. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Napi 4-6
2011. márc. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!