Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Úgy gondolom, hogy nem vagyok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy gondolom, hogy nem vagyok jó az ágyban, de 2 volt barátnőm is mindig emlegeti és felhozza hogy milyen jó volt velem a szex. Lehet azért érzem így, mert a legutolsó alkalommal nem sikerült összehozni? Hogy tudnám túltenni magam ezen?

Figyelt kérdés
2009. jan. 26. 11:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, a rossz utolsó élmény miatt van.

Egyedül max elfelejted magadtól hamar, illetve ismételgesd magadban a hallott dícsérő szavakat.

Egyébként a lányoknak ez nem annyira fontos, h MINDIG menjen és jó legyen, tökéletesen megértik, ha néha pl stresszes vagy.

Mi akarunk csak állandóan bizonyítani.


A tuti módszer egy új barátnő :)))

2009. jan. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A volt barátnőid nem hiába mondják, hogy jó vagy az ágyban. Biztos így is van. Attól mert véletlenül egyszer-kétszer nem jön össze a dolog, attól nem dől össze a világ. (Lehet túl sok stressz ért az utóbbi időben pl. vizsgák,zűrösebb események stb.). Ne görcsölj, inkább csak éld át. Tuti jó lesz a következő alkalom.
2009. jan. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
[előző vok] (amúgy ha mindig felhozzák és emlegetik, tán segítenének is rajtad, ha ezt őszintén elmondod nekik (vagyis annak, amelyiknél ezt jobbnak látod. :)))
2009. jan. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1.lehet,hogy azért érzed (már az utolsó alkalom miatt)

2.ha úgy gondolod,akkor nem is vagy jó az ágyban...ennyi.

3.ha emlegetik,az nem egy életbiztosítás...minek emlegetik,miért nem csavarnak az ujjuk köré,ha olyan jó volt?vagy épp miért lett vége?


Én mindig utáltam,ha az exjeim arról beszéltek,hogy velem milyen jó volt...Bennem mindig ott a kisördög,hogy csak önbizalomnövelésnek mondják,stb...

Ha a saját mércéd szerint nem vagy jó,akkor nem is vagy az,egészen addig,amíg a saját igényeidnek eleget nem teszel...:) [F/22]

2009. jan. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!