Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szeretném meg tudni, ha kíván...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném meg tudni, ha kíván 1 pasi és elkezditek és neki nem áll fel mitől lehet? Mert ö azt mondta, h. Tele van sok gondal, feszültséggel, ideg és, h. Nehezen tud meg nyílni, kitárulkozni. Ez mennyire játszik közre, v. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
2009. jan. 26. 11:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Stressz.Munkahelyi gondok pl.
2009. jan. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
esetleg egy régebbi rossz élmény és leblokkol. bátorítsd, és mondd neki hogy jó amit csinál!
2009. jan. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Viszont ez a stressz egy rémes ördögi kört tud elindítani:

először a stressztől nem áll fel, ezt egy darabig betudja a stressznek. Idáig egészséges a jelenség, ok és okozat, mint pl. a csontrészegség utáni félholt másnaposság. Elmúlna.

De aztán már pár alkalom után megijed, és elkezd kételkedni a saját szerszámában, plusz erre rátesz a teljesítménykényszer ("attól vagyok ffi, hogy jó nagyokat tudok dugni"), és a végén már folyton ezen agyal - ez a fajta stressz már akkor is gondot okoz, mikor az eredeti stresszforrás megszűnt. Max egy - két hónap alatt persze ez is elmúlik magától, ha jól kezeled a dolgot.

Mégpedig:


- fogd ki a teljesítménykényszer szelét a vitorlából: NE akarj vele szeretkezni. Csak feküdjetek este - de tényleg foglald el magad valamivel, ami érdekel is, és szoktad is csinálni lefekvés előtt. Nehogy kiderüljön a turpisság :)

Könyv (legjobb alibi, ha egy épp aktuális tankönyv), TV, film... De azért legyen rajtad csini ruha, légy illatos. Igyatok meg egy jó bort, ha szereti.

- pár nap múlva úgyis megsimogatjátok egymást - de ha ő már "feltápászkodott", akkor se ülj rá. Fejezd be neki szájjal, kézzel, 69ben. Ez nagy sikerélmény lesz neki, hogy Veled is megy a dolog. (Mert egyedül nyilván igen, de ezen ne botránkozz meg, a férfiak fizikailag ilyenek, mind, így adta vmiért a Jóisten. Erre max annyit mondhatsz, h pár napig ne csinálja, hanem tartogassa Neked, mert úgy finomabb, vagy mittudomén.)

- aztán újabb pár nap múlva már ez nem lesz elég neki, leteper, és nagyon ellátja a bajodat, ezt garantálom :)

- persze egy-két hétig még ezután se kezdeményezz rendes szexet, csak kézzel-szájjal, nehogy megijedjen (mert a rendes szex itt a teljesítménykényszeres szituáció) és visszacsússzon a kis sikerélményekből ácsolt létrán.


Remélem segítettem, kb a szexuálpszichológusok is ezt tanácsolják.

2009. jan. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Hát igen, ez sajnos előfordul:S Ennek sztem kizárólag lelki oka van. Ha sok stressz ér, én sem kívánom úgy a szexet. A barátoddal sincs szerintem semmi baj, csak kellene neki néhány nap kikapcsolódás. Viszont nem tudom, hogy milyen fiatal? Ha neki esetleg ez lenne az első, akkor lehet az a gond, hogy túlságosan is teljesíteni akar, nem akar csődöt mondani az ágyban, és az pont a visszájára fordul. A lényeg, hogy ne vesd a szemére, nyugtatgasd, hisz bárkivel előfordulhat. Találjatok ki minél több olyan programot, ami meghittebb. Esteleg kipróbálhattok vmi újat, mondjuk vmi szexi fehérnemű, esteleg szextársas, vagy bármi ami felcsigázhat titeket. Remélem tudtam segíteni.
2009. jan. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálunk mindkettőnknél előfordult már munkahelyi problémák miatt, hogy nem akartunk/tudtunk szeretkezni. A probléma forrását minél hamarabb fel kell számolni, és hidd el, nem lessz semmi gond.
2009. jan. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

21 éves a srác.Szerintem ez még korai,de ö nagyon lelkis és a sok gond család, munka...

Mért van az ,h. azt mondta,h. nem tud meg nyilni, szégyelös?

2009. jan. 26. 18:33
 7/9 A kérdező kommentje:
Bocs már 22 is betöltöte
2009. jan. 26. 18:35
 8/9 anonim ***** válasza:

Örülj neki, h bevallotta neked. a legtöbb ffnak ez akkora kudarc, h nem igazán tudja kezelni (és így annál jobban belegabalyodik).

Dícsérd meg, légy meghatva h ilyen őszinte, simogasd mega buksiját, és nyugtasd meg, h az egészet el fogja felejteni az alapproblémával együtt 2 hét múlva. (vagy amikor annak valójában vége lesz). És biztosítsd felőle, h nagyon szereted, és hagyd neki, h sokat-sokat nyalogasson :)))) tanítsd meg minél jobban! itt az alkalom :)

Ez is jól fog esni neki, ugyanis a már említett teljesítménykényszer egyik legfontosabb eleme, h akkor vok igazi ffi, ha jóól kielégítem az asszonykámat :)

Hát add meg neki ezt az örömet. :)

2009. jan. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat de az a baj,h. ez 2 hét múlva sem fog jobb lenni mert már 1 ideje nem megy neki.Már ott tart,h. orvoshoz kell menni.

A másik probléma,h. nem a barátom de még csak 4 hónapja "vagyunk együtt".Mert én nagyon nagyon kedvelem és szeretnék neki segíteni,de nem tudom,h. mit mondhatnék neki lehet rossz néven venné.Annyira még nem ismerem.

Ebben szeretnék tanácsot kérni h. én mit tehetek.Tudom eddig is ezt tettétek,de én csak szimpla barát vagyok . :(

2009. jan. 28. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!