Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit lehet csinálni, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet csinálni, ha a házasságban már nem nagyon működik a szex?

Figyelt kérdés
Kezdünk úgy élni egymás mellett, mint, ha testvérek lennénk.
2009. jan. 26. 08:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Elválni. Leülni beszélgetni.
2009. jan. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
probalni megoldani a problemakat, parterapia...ha nem megy, akkor valas.
2009. jan. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Megoldani vagy elválni. Ha úgy éltek mint a testvérek, az azt is jelenti, hogy nem is vagytok szerelmesek egymásba. Így tényleg nem érdemes együtt élni. A jó szex még egy rossz kapcsolatot is összetart, de egy jót is szétbarmolhat.
2009. jan. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
23%
én úgy gondolom mások is így élnek ,ez van ezt kell szeretni, ideig óráig rendezödik de utána megint ellaposodik :(
2009. jan. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem említetted, hogy hány évesek vagytok;hogy mióta vagytok házasok és hány évesen ismerkedtetek meg. Ezek mind olyan tényezők amelyek befolyásolhatják a házaséleteteket. És ugyan tegyük már a szívünkre a kezünk, hányan vagyunk itt akik őszintén hisszük, hogy ugyan olyan lángoló imádattal fogunk tekinteni a másikra 20 év múlva is, mint az elején tettük!Az tény, hogy a szerelem csupán 2-3 évig tart, aztán átlényegül,Szeretetté, Tiszteletté(ideális esetben persze).A szervezetünk nem is bírná tovább az ilyen magas hőfokon lángolást:-) ezért vesz vissza belőle fokozatosan.Aki azt mondja, hogy elsődleges szempont egy házasságban a szex, annak azt javasolom, hogy ne házasodjon soha, mert nem csak a saját életét teszi ezzel tönkre.Nem szabad megrémülni a változástól- manapság ezért ilyen sok a válás,mert az emberek úgy lépnek ki a legkissebb problémával is küzdő kapcsolatból, mint más a megúnt cipőből.Pedig érdemes küzdeni!Nem megy a szex? Azért, mert a szokások rabjai vagytok! Változtassatok! Menjetek szórakozni, moziba, táncolni esetleg-romantikázzatok! Kezdjetek tiszta lappal. Ne dédelgessétek a vélt vagy valós sérelmeket;tudjatok megbocsátani.Az apró gesztusok is segíthetnek: pici ajándékok, titkos üzenetek, apró érintések...Én drukkolok Nektek,hogy ne szaporítsátok tovább az elváltak népes táborát!
2009. jan. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én 39 éves vagyok, férjem 49. Nagyon szeretjük egymást csak hát már nincs az a lángolás. 15 éve vagyunk együtt, megcsalni nem akarom, nem is tudnám, de nekem még hiányzik, hogy többet legyünk együtt.
2009. jan. 26. 10:10
 7/11 anonim ***** válasza:
46%
Mantrikus szex. Tanfolyam.
2009. jan. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Egyszer beleszerettél, egyszer belédszeretett. Ezt újra át kell élni, újra fel kell fedeznetek egymást. Komoly tanácsadások foglalkoznak ezzel, bizonyára jó ötletek léteznek.

Az biztos, hogy a férjed korosztályában sokan fiatal mondjuk 20 éves lánykák után néznek, ha a te férjed nem ezt teszi máris van egy jó pontja. Ráadásul ilyenkor szerintem nagyon jól jön a 10 év különbség, te 39 évesen még újra bevethedet a női vonzerőt, csak változtatni kell magadon. Még akkor is vonzónak és csinosnak mondanak - a férjednek újdonság kell, ne más legyen az, hanem te!

De mielőtt minden munkát rád hárítanék, be kell látni, nem elég a figyelemfelkeltés. Ezt meg kell vele beszélni, ismerje a problémádat.

2009. jan. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
a mai 09:19 válaszolo jót ír csak ez mind olyan nehéz egy nőnek , még ezen is dolgozni folyamatosan
2009. jan. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
szerintem má valakivan a dologban
2009. febr. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!