Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátommal már 1 éve vagyok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal már 1 éve vagyok együtt, és ha csak orálisan elégít ki, akkor tudok elmenni, akkor sem mindig. Bármilyen pózban csináljuk, még a közelében sem vagyok. Ez fog változni vagy sem?

Figyelt kérdés
Elég elszomorító:(
2008. jan. 19. 13:18
 1/5 anonim válasza:
100%
Az aktus közben kéz segítségével a csikló ingerlésével próbáltátok már?!....
2008. jan. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%

még nem ismertétek ki a tested(te se)

ha tudod h mi jó neked akk mond meg neki

2008. jan. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
Mielőtt még magadban kutatnád a probléma forrását,meg kell tudnod, hogy ez általában nem a nők hibája, ha nem tudnak elélvezni szex közben.Sajnos a férfiak nagyobb többsége nem nézi a nők érdekeit.Ez elég felháborító.De ha van rá módod vezesd rá a barátod, hogyan szereted.Próbáljatok ki sokféle pózt és ami neked tetszik az neki is meg kell feleljen. :D
2008. jan. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
63%
Egyetértek az előttem szólóval. Próbálj meg olyan pózba helyezkedni, ahol te irányítod a mozgást.Pl: te vagy felül. Így ki tudod tapasztalni,hogy neked hogy a legjobb. De ne kapkodjatok, ki kell ismerni egymást. Sok sikert, és tudom hogy elszomorít, de azért egy próbát megér.
2008. jan. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez időbe tellik, gyakorolni kell és megismerni magad és a pasidat is. Nekem is kb egy év rendszeres szexuális élet után sikerült először és aztán sem minden alkalommal, mostmár azért belejöttem. :) Tudnám ajánlani, hogy mikor benned van a pasid akkor húzd össze és ernyeszd el a hüvelyizmaidat, nekem így sikerült eljutnom és a páromnak is nagyon jó. Ezt előtte tudod csak úgy ülés vagy fekvés közben gyakorolni egyedül és kicsit fura, de ha belejössz és ritmusosan csinálod szex közben akkor nagyon jó lesz mindkettőtöknek. Ezt egy kámaszutra könyvben olvastam de tényleg jó!
2008. jan. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!