Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék aktívabb lenni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék aktívabb lenni szex közben lányként?

Figyelt kérdés
Három hónapja feküdtem le a barátommal és ő vette el a szüzességem.A szexuális életünk úgy néz ki, hogy ő "dolgozik" én meg darab fa szinten fekszem.Próbáltuk már azt is, hogy én vagyok fölül de nem igazán bírom sokáig szusszal(nem vagyok egy gyenge fizikumú ember, de kb. 3 perc után elfáradok)..Van valakinek ötlete?..Tudom, hogy még az elején vagyunk és össze is kell csiszolódnunk csak engeem egy picit zavar, mert szeretnék visszaadni valamit abból amit én kapok tőle....válaszaitokat előre is köszönöm
2009. jan. 22. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Új pózokat kell megismerned. Ez egy nagyon jó oldal, sokat segíthet:

[link]

Amikor lovagolsz a barátodon, nem kell nagyon "teperni", néha lassíts, és csak körözz a csípőddel. A férfinek is nagyon kellemes érzés, és te is ki tudod tapasztalni, hogy mikor jó neked.

Petranova

2009. jan. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
2009. jan. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Pl átöleled a lábaddal és úgy lökheted magadba, közben simogatod, csókolgatod.

De nem csak a lovagló és a misszionárius létezik ám..

2009. jan. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hali!Hááát ha aktív szeretnél lenni az baró!Sose legyél "darab fa"!Símogast,csókolgasd,mozgasd a csípőd,indulj rá!(suttogd neki hogy hogyan csinálja,mond hogy EZ-AZ!) A pózok váltása jó,és majd ráerősödsz a "lovaglásra" is.Nem gáz ha elfáradtál!Pózváltás és GÓ!Majd úgy elkápráztatod hogy pillanatok alatt elkészül aztán edzheti magát ő is. :))
2009. jan. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Sztem elég jó dolog, hogy aktívabb akarsz lenni, én sosem tudom rávenni a bnőmet erre.:-( Először talán az előjátéknál legyél aktívabb( gondolok itt az orális szexre, de ha viszolyogsz tőle, akkor a kezedet is használhatod, csókolgasd a testét), vegyél fel vmi szexi fehérneműt, az is sokat segíthet. És én is csak azt tudom mondani, hogy próbáljatok ki új pózokat egy párszor, hátha bejön majd valamelyik, és nem lesz fárasztó
2009. jan. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon széepen köszönöm :)
2009. jan. 23. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!