Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Barátommal minden jó a szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal minden jó a szex terén, de egyik együttlét alkalmával sem tudok elmenni. Miért nincs orgazmusom?

Figyelt kérdés
Barátommal minden jó a szex terén, de egyik együttlét alkalmával sem tudok elmenni...ha magamnak csinálom akkor sikerül, de vele nem...nem tudom miért van ez, és kicsit már elszomorít. :S Amúgy szegény barátom sokáig azt hitte hogy ez mind miatta van, alig tudtam meggyőzni hogy nem...nem tudom mit tegyek! :S Valakinek van ötlete miért lehet ez? Előre is köszi a válaszokat! L/19
2009. jan. 22. 20:08
 1/2 anonim válasza:
100%

Sok idő kell valakinek ahhoz hogy akár egyszer is elmenjen.A nőknél más mint a férfiaknál az nem jön csak úgy magától! nekünk ki kell tapasztalni.

Nincs veled semmi gond nagyon sok nő van így ahogy te! Ha viszont te magadnak tudod h esik jól ,mond meg a párodnak h úgy csinálja hátha sikerülni fog. Gyakorlás! sok sikert.

2009. jan. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hali!Nem lehetséges hogy nem tudsz ellazulni szex elött-közben?Nem szabad hajtani az orgazmust.Lazulj el,szabadulj fel,csak a szeretkezéssel foglalkozz,esetleg kérj barátodtól izgatóbb előjátékot és irányítgasd kicsit hogy neked is jobb legyen.Különben az is érdekes lehet hogy a barátodnak mennyi idő kell a csúcsig?
2009. jan. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!