Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 1 éve bisex vagyok, talán 1...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 éve bisex vagyok, talán 1 hónapja összejöttem 1 lánnyal, nagyon szeretem, és szeretnék örömet nyujtani neki az ágyban is, viszont ezelőtt még ÍGY soha nem voltam lánnyal, és nemtudom hogy kell jól ujjazni és közben nyalni, meg ezek. Hogy csináljam?

Figyelt kérdés
lécci adjatok tanácsokat!
2009. jan. 22. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert csak fiuval voltál az ágyban??? Elöször csak simogasd a punciját majd ha akartok orálozni akkor finoman kezd elnyalogatni a csiklóját,2 vagy több ujjad meg betugod a hüvelyébe és meg ujjazod.Tudni fogod hogy hogy csináld mert látni fogod hogy mi jó neki és mi nem. De elötte megbeszélheted vele hogy szoljon ha valami jól esik meg akkor is ha nem igy könnyebb a dolgod.
2009. jan. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
fiuval 1x voltam eddig....de mivan ha semmi választ nemkapok,amiből tudom hogy nemjó neki, ha olyan rossszul csinálom hogy elmegy a kedve az egésztől.?
2009. jan. 22. 20:11
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
Nyugi ne izgulj az a lényeg, mert nem tudod elrontani és tudni fogod mogy mit tegyél.
2009. jan. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tudni fogod, hogy jó-e neki, avagy nem.

Az elején nem baj, ha parázol, később fel fogsz oldódni.


Mivel te is nőből vagy, kezdetnek tedd vele azt, amit te szeretnél magadnak :) Ha nem jön be, közben is lehet váltani. Egy dologra figyelj... a csiklóval finoman bánj! Hetero ismerőseim mind arról panaszkondak, hogy nem jó az orálszex... hát azért, mert túl durva a partner :)

2009. jan. 23. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
47%
Lanykent azt kerdezni hogy mi jo egy lanynak eleg ertelmetlen.
2009. jan. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!