Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Gyakori a pisilésem a szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakori a pisilésem a szex elött és akkár után is! Miért van ez?

Figyelt kérdés
És ha második menet elött nem mosom meg a himveszömet akkor a párom elkaphat valami fertözést ??
2009. jan. 22. 18:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenképp de elő fordulhat,ugyhogy célszerűbb megmosni.Szerintem szex után sokan szoktak pisilni.Hogy miért nem nagyon tudom.De szerintem Az orgazmus után annyira érzékeny lesznek az ingerekre hogy pisilniűk kell. Vagy valami ilyesmi.
2009. jan. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
de a csajom nem pisilös !!
2009. jan. 22. 18:59
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Fertőzést, terhességet a biciklizéstől is lehet kapni, hát nem tudtad??


Komolyra fordítva: nem kaphat el semmit, ha nem vagy beteg - ha meg beteg vagy, akkor hiába mosod, úgyis elkapja.


Viszont mivel 14évesen nintendózni kell, nem babázni, ezért húzzál rá gumit - hancúr - gumi le - mosás (szappannal!) - nyalakodás - gumi fel - GOTO 10.

2009. jan. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
de gumival nem csináljuk !!! Akkor mit tegyek ??
2009. jan. 22. 19:08
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Akkor a csajt küldd el esemény utáni tablettáért (remélem még 72 órán belül vagytok), és húzás vissza nintendózni.


Bocsánatot kérek a modortalanságért, de mondjátok, h nincs igazam.

2009. jan. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
boccsi gyogyszerrel védekezünk már egy éve !! nem tervezünk tronörököst !!
2009. jan. 22. 19:31
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ja, az már más.


Akkor visszatérve, még1x:


ha vmi nyálkahártya-kontakttal terjed, az átmegy mosással is.


ami ondóval terjed, az már belement, mikor elmentél benne.


Viszont mosd csak meg, mert kényelmesebb, tisztább érzés, és reggelre is finom marad - apró figyelmesség.

2009. jan. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Lány vagyok, és szeretkezés után mindig kell pisilnem. Miért van ez? Nem tudom. De miért fontos?
2009. jan. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
engem zavar hogy a szexet az együtlétünket megzavarja a pisilésem !! kiesünk a ritmusból és utána nehéz belerázodni ujra !! ezért !!!
2009. jan. 22. 21:17
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

ÉÉRTEM MÁÁR!!!


Arra gondoltál, hogy a pisid fertőzést okozhat, és ezért kell megmosni?


De nem, itt egészen más a helyzet, mint a kakival.


(amivel egyébként szintén vannak perverz filmek, és azok a szereplők sem szoktak megbetegedni tudtommal).


A pisi gyakorlatilag nem lehet mérgező/bacilusos. Olyannyira nem, h létezik ivókúra is, mert állítólag kiváló immunerősítő. Azért én inkább maradok a C-vitaminnál :)

2009. jan. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!