Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van olyan nő aki nyög...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van olyan nő aki nyög az ágyban, és aki nem?

Figyelt kérdés
miért van olyan nő aki nyög az ágyba és van aki nem ez hogy van? ha nem nyög nem élvezi a sex-et?
2009. jan. 22. 18:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
25%
Előfordulhat, hogy nem élvezi, vagy lehet h nem annyira élvezi, h nyögjön.
2009. jan. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki máshogy éli meg az orgazmust. Nem feltétlen azért nem nyög mert nem élvezi.VAn aki nevet,van aki nyög,van aki nem,van aki összevissza sikitozik,van aki beszél....stb
2009. jan. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%

Egy orgazmust (vagy bármit, ami jó) nem lehet hang nélkül kibírni (legfeljebb ha nagyon csendben kell lenni :)).


Ezen belül persze vannak halkabb és hangosabb nők :)


A hangosabbak általában temperamentumosabbak, és olyan dolgokra vetemednek, h attól Te is hangosabb leszel :)


Halál a szomszédokraaa!!!

2009. jan. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
én inkább "nyögdécselős" típus vagyok:P:)) de mikor eleinte csináltunk ilyeneket a barátommal (ujjazás) akkor még nem nagyon mertem hangokat kiadni... féltem, hogy "ringyónak" fog tartani, ha nyögdécselek szex közben... meg igazából cikisnek is éreztem eleinte... de aztán mikor kicsit felbátorodtam, mondta a barátom, hogy nagyon vadítónak tartja azt, hogy látszik rajtam, mennyire élvezem:)) persze mikor itt aludt nálam, akkor halkan kellett csinálnunk:P de az is nagyon jó volt:)
2009. jan. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%

az én nöm azt mondja , hogy ha ö nem nyög neki akkor is ugyanolyan jó volt !!

Én mindig akkor tudom hogy jó volt neki amikor a végén az egész teste megremeg (beleremeg ) arca kifiatalodik , magáhozölel , elélvezésem után nem akkar elengedni még vagy 5-10 percig átölelve fekszünk és simogatjuk egymást !!!


Negativ példám meg , amikor hátatfordit és bevágja a durcit és ugy tesz mintha aludna , de utána csak piszkál !! Ez akkor van amikor nem tudom eljuttatni a csúcsra pl: hamar elmegyek !!!

2009. jan. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%

az előző hozzászólás kapcsán lányoknak ezúton is üzenem: a "műnyögés", vagyis mikor semmi okotok nem lenne rá, s csak azért csináljátok, hogy nekünk vmi jó hangulatot csináljatok, miközben pl. kézzel látjátok el a bajunkat:


na az nagyon ringyós. És így el is rontja az egészet.


Persze, mosolyogni, dorombolni, hümmögni lehet, ahogy jólesik, de a túlszínészkedés az réémes.

2009. jan. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Vannak akik mélyebb lélgzetet vesznek, vagy olyan mintha "kapkodná" a levegőt, nem kell feltétlen nyögni, nyögés nélkül is élvezi, nő válogatja, ki hogy éli át azt a csúcspontot.
2009. jan. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
En oszinten..az elejen nagyon halk voltam,de idovel eleg hangossa valktam..de egyszeruen imadom azt mikor erzem h mindjar elmegyek..s ha nyogok..akkor megjobb erzes:Pde mindenki maskepp fejezi ki ezt..
2009. jan. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
90%
én nagyon cikinek tartottam azt mikor szeretkezés közben néhe nyögtem egy kicsitt...Ez még a nemi életemnek az elején volt! azán mikor mindíg mondta a barátom hogy nagyon élvezi a hangom szeretkezés közben mikor hallja hogy mennyire élvezem öis jobban élvezi és mindíg kéri hogy a fülébe a fülébe! Vannak pasik akik ettöl indulnak be! Na de visszatérve a nyögésre attól szerintem hogyha egy nö nemis nyög élvezi a szexet! Most például nemtudnék nyögésnélkül szeretkezni! Volt példa mikor a melletünklévö szobában voltak és csendben kelett maradni!:) persze hogy nehezen ment.... olyankor párnát kell alkalmazni hehe :D De aztmondom ha nyög a személy ha nem élvezi! és az teljesen igaz hogy ha a nö remeg a szex után nagyon élvezte :)
2009. jan. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm,mindenkinek:)
2009. jan. 22. 22:38
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!