Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Melyik szex-társasjátékot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik szex-társasjátékot válasszuk?

Figyelt kérdés
Akiknek van ilyen otthon, reklámozná nekem? Sok kapható, de nem tudom, melyik a legizgalmasabb? Köszönöm!
2009. jan. 22. 17:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
nekem két dobokockám van ami németül van irva és az egyiken testrészek vannak a másikon pedig feladatok:Pl.:csókold meg a száját,tapizd meg a melleit...stb ami kijön szórakoztató....:)
2009. jan. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 megmondom ***** válasza:
100%
Attól függ,hogy milyen izgalomra vágysz.Nekünk a sex hunting 2 és az érzékek kertje van meg.Az elsőt eredetileg többes sexhez ajánlják,de tök jól el szoktunk játszani vele kettesben.A másik kifejezetten pároknak készült.Mi szeretünk vele játszani,nagyon fel tud pörgetni mindkettőnket.Ezeket bátran tudom ajánlani,ezeket ismerem.Remélem segítettem, kellemes szórakozást!
2009. jan. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a sex huntingot nem ajánlom!Nekünk olyan kártyánk van,amin pózok vannak!Isteni!!! [link]
2009. jan. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!