Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 17 srác vagyok. Mért van az,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 srác vagyok. Mért van az, hogy gyorsan elmegyek sex közben. Kb.5 perc. Mit csináljak, hogy tovább tartson? Me nemrég vesztettem el a szüzességem kb 5 ször csináltam

Figyelt kérdés
2009. jan. 22. 16:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Gyakorolj a barátnőddel.

Még két hét és menni fog tovább is:)

2009. jan. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
kicsit több elő játék kényesztesd a bnőd...aztán jöhetsz te
2009. jan. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hali!Tényleg lehet hogy jó a gyakorlás! :) Neked biztosan.Vannak ezzel így rutinosabbak, idősebbek is. Szoktál maszturbálni?Esetleg ha igen akkor az első együttléted elött is? Ha igen a válaszod és talán kíváncsi vagy 1módszerre, akkor itt alul irhatsz nekem és talán valamit tudok segíteni.
2009. jan. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
a barátom azt szokta csinálni a hosszabb szexuális aktus érdekében, hogy amikor érzi, hogy elmenne, akkor kicsit abbahagyja, vagy lelassít... és olyankor lassan csinálja, és mélyen behatol:) nekem az is nagyon jól esik:) aztán kicsit újra felgyorsít, majd amíg le tudja újra játszani az előző folyamatot addig csináljuk, és ha már érzi, hogy tényleg nem bírja tovább akkor jön az igazán vad szeretkezés:) ami mindkettőnk számára csodálatos gyönyört okoz:) így volt hogy akár 30 percig is bírtuk:P (pontosabban bírta, mert ugye inkább rajta áll, hogy meddig tart az aktus:P)
2009. jan. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Neked is csak azt tudom mondani, mint egy másik topikban tettem, eddzd a szerszámod. x) Pl törölközővel dörzsöld néha-néha, ezzel csökkentve a makk érzékenységét.


16/F

2009. jan. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
igen szoktam maszturbálni
2009. jan. 22. 18:38
 7/9 A kérdező kommentje:

ugy még nem probáltam együtlét elött

mert ugy talán ha ellöte maszturbálok és utána egy órával sexelünk akkor sokáig fogom birni?

2009. jan. 22. 18:39
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha elötte maszturbálsz,bizonyosan tovább fogod bírni,mert a hímtagod nem lesz olyan érzékeny,és annyira nem leszel felizgulva...

Ha kicsit higgadtabb maradsz,és nem görcsölsz,menni fog:)

Még segíthet az,ha önkielégítésnél mielőtt orgazmusod lenne,abbahagyod,vársz egy kicsit,míg elmúlik az inger,hogy fejezd be,majd újra eljátszod ezt alkalmanként 2-3X...Segíteni fog,idővel be tudod majd folyásolni az orgazmusod...

És ami a legfontosabb,ne izgulj!

2009. jan. 23. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Többet kell maszturbalnod!Akkor betanithatod a peniszed,hogy minél később süljön el!
2023. nov. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!