Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szex szexpartner közvetítő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex szexpartner közvetítő oldalon lévő lánnyal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Találtam egy hozzám illő szexpartnert az egyik ilyen oldalon.

A beszámolók alapján is kedves, odaadó leányzó.


Nem voltam még nővel, de már nagyon hiányzik, így ezzel a kedves leányzóval próbálnám ki.

Nagyon igényelném már a szexet!


Szerintetek?


(20 éves vagyok)


2009. jan. 22. 11:02
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Beszámolok alapján???Ajaj,te véletlenül nem valami örömlányt találtál magadnak???Ha igen szerintem felejts el,vannak még nők a földön sokan.
2009. jan. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha valóban szexpartnert keres, akkor ne éld bele magad, mert egyrészt lehet, hogy nem jössz be neki egy személyes találkozás alkalmával. Másrészt meg aki csak a szexért regisztrál ilyenre (mert pl. hiányzik neki a szex, de egy kapcsolatra nincs ideje), valószínűleg minőségi szexre vágyik, nem pedig valakire, aki teljesen tapsztalatan, és akihez türelem kell. (ezt kérlek ne vedd sértésnek, mert nem annak szántam)


De jóval valószínűbb, hogy "fizetős" dologról van szó. Ez is egy megoldás, de előfordulaht, hogy egy időre megundorodsz az egésztől.

2009. jan. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Akkor szerintem elfelejtem ezt a lehetőséget ,inkább szerzek egy rendes barátnőt!

2009. jan. 22. 11:13
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt neked kell megítélni. Nem szerencsés eset, ha erre kapsz rá és belezúgsz a leányzóba. Javaslom először a hagyományos párkresést (menj új társaságokba, összejövetelekbe)
2009. jan. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is azt tanácsolnám neked,hogy ne menj ilyenbe bele.Próbálj meg egy aranyos és kedves lánnyal megismerkedni,és vele együtt fedezzétek fel a szerelem,és testiség örömét.

A partnerközvetítő oldalon olyan lánnyal lennél együtt,akinek ez csak pénzkeresés....Neked ez lenne az első,ne egy prostinak add oda magad,hanem annak akit szeretni fogsz majd!!!

2009. jan. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!