Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Pasik!Titeket mennyire zavar,h...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik!Titeket mennyire zavar,ha egy nő nem tud elérni hüvelyen keresztüli orgazmust? Választ várok! Számomra ez nagyon fontos! Hogyan álljak a dolgokhoz?

Figyelt kérdés
??Véleményetek szerint melyik jobb?A hüvelyi vagy a csikló?Másfél éve van barátom és nem volt még soha hüvelyim.Nem lesz gáz a későbbiekben?Rá mehet a kapcsolatom???
2009. jan. 22. 09:20
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs kivel ezt megbeszélnem.Tényleg fontos ez nekem és szeretnék minnél több véleményt olvasni!Előre is köszönök minden választ.
2009. jan. 22. 09:23
 2/14 yuda ***** válasza:
66%

A legoptimálisabb,ha lehet így fogalmazni,ha egyszerre van orgazmusotok,ez értelemszerűen akkor hüvelyit jelent.

Ha ez nem sikerül,akkor annak nyilván valami oka van,amit érdemes lenne kideríteni akár szakember megkérdezésével is,de ha szeretitek egymást,akkor nem jelenthet problémát ennek az elmaradása.

-tehát nem mehet rá a kapcsolatod,ha így kérdezed.

2009. jan. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is nem régóta van barátom és 13 hónapja szertekezünk, de még egyszer sem volt semmilyen orgazmusom. Akkor én is kérdezhetném, hogy rámehet-e a kapcsolatom. mondjuk lehet, mert állandóan ez a téma, úgy, hogy engem zavar, páromat olyan szinten nem, mint engem, persze, mert ő mindig elmegy.

A nők többsége nem képes a hüvelyire, szerintem örülj neki, hogy vmilyen van egyáltalán :)

2009. jan. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

A hüvelyi orgazmust nehezebb elérni. (Erre már rájöttél.)

Van akinek sosem sikerül, de ettől egy kapcsolat nem megy tönkre, nyugi!

Próbálkozzatok olyan pózzal ahol te diktálod a tempót! (pl lovagló)

Google-val keress rá a Kegel gyakorlatokra, vagy a pc izmok tornájára!

2009. jan. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Engem zavarna, ha nem lenne hüvelyi orgazmusa barátnőmnek. Szerencsére, az elmúlt pár hónapban annyira összeszoktunk és kiapasztaltuk egymást, hogy szinte mindig egyszerre van orgazmusunk.

Egyszer kérdeztem tőle, hogy ő időzít ilyen pontosan?

De ő azt állítja, hogy én csinálom nagyon jól. :D


B.P.

2009. jan. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak: mennyi idő alatt szoktatok össze és párodnak mindig volt orgazmusa?

Hogy csináljátok, nincs vmi jó tanács másoknak?:)

2009. jan. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
71%

Szia


Férfiszemmel a hüvelyi orgazmus sokkal kényelmesebb, hiszen akkor együtt csinálunk valamit ami mindkettőnknek jó. Nyilvánvaló, hogy ha szeret a párod akkor aktus alatt vagy után segit neked a csikló orgazmus elérésében, de az már nem az igazi. Hosszutávon problémákat okozhat. Gyakoroljatok többféle pózban, türelmesen. Sok sikert hozzá ! :)

2009. jan. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Milyen problémákat okozhat hosszú távon, mire gondolsz?
2009. jan. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Rengeteg olyan nő van aki át sem éli az orgazmust egész élete folyamán(Te szerencsére nem tartozol közéjük,szoval már előnyben vagy sok nővel szenben).Sok nő nemképes hüvelyi orgazmusra,szoval ha neked nincs,te is csak egy vagy közülük de ezért nem kell elkeseredni.Mi több mint 1 éve vagyunk együtt a barátnőmmel.Mindkettőnknek mi voltunk az elsők.Az első pár hónapban nemsikerült sehogy sem elmennie.Sokat olvastam az ilyesmiről,és mindenhol csak az volt iirva,hogy idő kell hozzá,és gyakorlás :). Szoval gyakoroltunk,és idővel lett mindkét féle orgazmus,de a hüvelyi a mai napig nagyon ritka.De ettől függettlenül sokszor megyünk el egyszerre.A titka csak annyi,hogy a barátod sex közben masziirozza a csiklódat.Mikor elmész kicsit összehúzódik a hüvelyed,és ettől a bárátod is rögtön elmegy :) legalábbis nálunk ez iigy szokott lenni.Szoval kérde csak meg,hogy szex közben mikor kezdtek belemelegedni kérd csak meg,hogy végig masziirozza a csiklódat.És simán elmehettek egyszerre....dehát ez mind csak gyakorlás kérdése.
2009. jan. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

11.09-esnek:

Nektek hány hónap kellett hozzá, hogy mikorra először lett orgazmusa a barátnődnek?

És ő magának csinálta, az sikerült?

2009. jan. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!