Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy tudnám rávenni magam az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám rávenni magam az orális szexre?

Figyelt kérdés
Nem szeretem annyira kielégíteni a partneremet orálisan, de mivel Ő is megteszi, és szeretnék több örömöt okozni neki. Hogyan tudnám számomra "elviselhetőbbé" tenni?
2009. jan. 21. 23:08
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Én nemtudom magam rávenni sehogy :P ...de mivel engem is frusztrál a dolog h ő meg csinálná nekem ezért nemistudtam ugy élvezni szal már az sincs .. de kicsit sem bánom ..:P ha nem akarod nem kell erötetni ..lehet h egyszer ha nagyon bevagy indulva akkor megkivánod .. néha nekemis vannak ilyen pillanataim de aztán jobban belegondolok és inkább ..neeem :P
2009. jan. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Már volt a kérdés többször, és jó válaszok születtek. Röviden:

1: kivárni,

2: fokozatosan.

2009. jan. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Próbáljátok egyszerre tenni a 69 -es pozícióval
2009. jan. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Képzelj oda mást, mellesleg ha kicsit megértő vagy akkor rájössz, hogy semmi gusztustalan nics benne, elvégre Ő is megteszi Neked, ugynaz a kettő dolog. Persze nem kell erőltetni, de nem fer ha egyik csinálja másik nem, csak konfliktust szül. Szerintem egyszer kétszer próbáld meg aztán rájössz, hogy neked semmi extra nicns benne, a partnerednek meg nagyon jó. Ha undorodsz akkor vegyetek ízestett gumit huzza fel és azon keresztul csináld neki (de gumi nélkül a legjobb). Ha fiu vagy akkormeg ne csináld sokáig, csak mindig egy kcsiit. aztán elöbb utobb folyamatosan is menni fog.
2009. jan. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%
nem annyira gusztustalan, probald ki egyszer ketszer, ha nem megy, akkor ne eroltesd. Az en parom nincs oda erte, neha en kerem, hadd csinaljam neki, de o nem akarja, en alapbol nem vagyok oda, ha valaki engem oralisan kenyeztet, uhogy mi mas taktikakat vetunk be szex teren. Annyi mninden mas van, amitol a szex szuper lehet. Viszont ha te szereted, amikor a parod oralisan kenyeztet akkor legalabb annyival tartozol neki, hogy teszel egy probat.
2009. jan. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
kend be valamivel :P csoki,tejszinhab,lekvár,vagy valamivel amit szeretsz :)
2009. jan. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan mi a bajod?

Gusztustalan dolognak tartod vagy mi?

Túl nagy van neki?

Nem mossa? (akkor ne is vedd a szádba) :D

2009. jan. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én kipróbáltam és nagyon megszerettem és megtetszett a dolog. Persze ő nem csinálja meg nem is élvezi amit én csinálok. Jól beszívtam :S
2010. nov. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!