Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A szex miatt vége lehet egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szex miatt vége lehet egy kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

ugy értem hogy van egy pár hosszabb ideje együtt vannak már és a szex megritkul végül teljesen eltünik. ha amugy jól kijönnek egymással képesek szex nélkül együtt maradni? tehát ha az egyik fél vágyik a szexre de a párjával nem szexel mert a másik nem akarja, viszont jól kijönnek ezért otthagyni nem meri, de majd megőrül a szex miatt. képes így a kapcsolat tovább működni vagy egyszerüen már haldoklik?


(az egyik mai kérdésből, gondolkodtam el ezen a dolgon, akit a pasija nem elégit ki, attól a kérdéstől kezdtem el ezen gondolkodni, és ismerek olyanokat akiknél ez szintn igy működik, és én nem értem hogy hogyan lehet ezt igy folytatni.)


2009. jan. 21. 20:15
 1/9 anonim ***** válasza:
38%

sehogy


állatok vagyunk, majom ősökkel, ha valaki szexre vágyik, előbb utóbb meg is szerzi.

2009. jan. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem sem folytatódik így kapcsolat
2009. jan. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán nem lenne értelme annak a kapcsolatnak. a szex az egy fontos dolog, nem elhanyagolható egy kapcsolatból sem.
2009. jan. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
35%
én szerintem meg ha a két fél szeretik egymást akkor meg fogják egymást éerte és nem lesz vége
2009. jan. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A szex része egy kapcsolatnak. Legfeljebb egy nagyon hosszú házasságnál lehet ilyen, de ott már nincs szerelem.
2009. jan. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
akkor tud mukodni, ha egyikojuk sem akarja a szexet, viszont szeretnek egyutt lenni. ha az egyik akarja, a amsik nem, akkor nem mukodhet, mert egy kapcsolat lenyege,hogy megadjunk mindent a masiknak, viszont ha nem kapja meg az egyik fel, akkor mashol fogja keresni.
2009. jan. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Közvetetten igen. Legalábbis a fiataloknál.

Ugyanis az a fél, amelyik kívánja a szexet, előbbutóbb kikészül. Ha szereti a párját, akkor elnézi neki, hogy nem akarja, de a végtelenségig ez nem mehet. Ettől durcássá, követelőzővé, nyűgössé válhat, akaratán kívül is, amitől csak tovább hidegül a kapcsolat, végül megszakad.

Vagy pedig másnál keresi a megoldást.

2009. jan. 25. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat az utolsónak különösképpen. :D nagyon tetszik a megfogalmazásod. pon
2009. jan. 25. 15:38
 9/9 A kérdező kommentje:

pontos.

az let volna a utolsó szó csak a gép megszakadt.

2009. jan. 25. 15:39




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!