Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan hitessem el a barátomma...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hitessem el a barátommal, hogy nincs semmi gond a méretével?

Figyelt kérdés
A barátomnak az a rögeszméje, hogy kicsi a farka, pedig ez nem igaz. Mindenféle dolgokat csinál, hogy nagyobb legyen neki, de félek, hogy kárt tesz magában. Szinte mindent megpróbáltam már, ultimátum elé is állítottam, hogy ha nem hagyja abba, elhagyom, de ez sem használt. Kérlek segítsetek!
2009. jan. 21. 18:02
 1/6 anonim ***** válasza:
39%
Próbálja nagyobbítani? O.o és mégis hogyan?
2009. jan. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztasd és noveld az onbizalmat! Kérdezd meg hogy kinek akkar tetszeni a tukor képenek vagy neked! Ha azt mondja magának akkor fekudjon le magaval! Mikor egyutt vagytok áradoz rola milyen jo neked a szex és hogy mennyire élvezed! HA kap onbizalmat akkor csak meg nyukszik! De vannak olyan nok akik a mellével ezt csinálják, lehet akar milyen párkapcsolata és a párja oda van a kis ciciért akkor is kell neki nagyobb. Ha ez igy megy, és nem változik vidd el orvoshoz, komolyan mondom. MErt ez már neki komoly, és a végén kárt tesz magába.
2009. jan. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%
Ha kicsi is az sem baj szerintem.Önbizalmát kell nővelni,és hogy elfogadja magát olyannak amilyen. Nem a méret számit mert egy kicsivel is ugyan olyan jó lehet mint egy naggyal.
2009. jan. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

egyszerű.

fogj egy vonalzot és mond ezt: az átlag 15-16 centi ugyhogy most lemérjük mekkora.

csak ha tudod hogy annál nagyobb neki, ha nem akkor inkább ne csináld még jobban pánikba esik. de ha nagyobb lehet ugy megerősitődik benne hogy tényleg nagyobb az átlagnál akkor az nem kicsi.

nekem ez bevállna.

2009. jan. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Pontosan, mint az utolsó, csak annyit még, hogy az átlag 14-15cm.

Egyébként milyen ultimátum az, amit nem tartasz be? Ha annak ellenére is próbálja tönkretenni a nemiszervét, akkor vagy lesz@rja mi lesz kettőtökkel, vagy csak tudja, hogy semmit nem ér a szavad. Miért nem szakítottál akkor vele? Tutira megjött volna az esze, és visszakönyörögte volna magát.

2009. jan. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Régebben én is átlagon alulinak tartottam a szerszámom, egészen addig, amíg bnőm rá nem világított, hogy neki ez bizony bőven elég.

Sajnos a pasik többségenek (nekem már nem) mániája, a méret dolog.

Kell egy olyan társ, aki bebizonyítja, hogy nincs vele gond. (Egyébként 16cm)

2009. jan. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!