Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Én egy 18-éves fiú vagyok és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én egy 18-éves fiú vagyok és összejöttem 1 lánnyal de mikorra a szex-re kerül a sór nem tudok felizgulni miért van ez?

Figyelt kérdés
(kérlek segítsetek mert nagyon szeretem)
2009. jan. 21. 18:00
 1/8 anonim ***** válasza:
SZuz vagy még? Nem izgulsz egy kicsit tulságosan jobban a kelleténél? Tul nagy a bizonyitási vagyad, vagy egyszerulen csak félsz!Probálj meg lazulni és kapcsold ki az agyadat ne gondolja semmire csak arra amit érzel és, hogy egyutt vagytok. Nem kéne mitol tartanod, mert a barátnod téged szeret ugy ahogy vagy és nem kell neki bizonyitani! Gondolom a lány tetszik neked kulsore is és izgatonak tartod, nem hinném, hogy az a baj, hogy nem tetszik igazán! Lazulj és élvezd!
2009. jan. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
7%
Elöbb tanulj meg írni aztán szexelj!
2009. jan. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%
olyan rohadt idegesítő már aki mindenkinek beleköt a helyesírásába .. :/ ezt minek kel ???
2009. jan. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem vagyok szűz. a félelembe meg lehet valami. és 1 kis tanácsot tudsz adni hogy hogy tudnék ellazulni? mert még eggig nem jártam így és tartok tőle hogy elveszítem pedig nem szeretném. és köszi a válaszod :)
2009. jan. 21. 18:19
 5/8 anonim ***** válasza:
Én vagyok az elso hozzá szolo! Ne legyél idegess, nyugodjál meg teljesen. Gondolj arra, hogy a barátnod nagyon szeret és ne járjon az a fejedben, hogy elveszited mert ez teljesen le blokkol téged! Akár mi is torténik legyél humoros és viccel uzd el a dolgot! Csak arra gondolj, hogy milyen jo neked, hogy ezzel a gyonyoro lánnyal vagy egyutt és hogy o csak a tiéd és senki másé és arra vár, hogy magadévá tegyed! Koncentrálj az érzésre és élvezzél minden percet amit vele tolthetsz el! Legyél onmagad és csináld azt ami neked jo! Nyugodj meg és kapcsold ki az agyad! A lány szeret és nem fogo elvesziteni! Hidd el menni fog!!
2009. jan. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi szépenn első hozzászoló jó hogy vannak ilyen emberek is mint te :) és megfogadom a tanácsod :)
2009. jan. 21. 18:47
 7/8 anonim ***** válasza:
Vagy ott van az alkohol. Elsőnél egy-két pohár bor nagy segítség tud lenni.
2009. jan. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem igaz hogy mé kell valakit a helyesírásával zaklatni :@
2009. jan. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!