Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha megfogan a baba, mennyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megfogan a baba, mennyi idő után lehet abortuszt csinálni, ha nem akarom megtartani?

Figyelt kérdés
2009. jan. 21. 15:53
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
értem...a terhesség két hét után már kimutatható ugye?tehát már utána 3hónapig max jöhet az ab. .......amugy imádom a babákat, csak a nemkivánt terhesség az gáz...és még korai nekem az olvasottak alapjan:P
2009. jan. 21. 17:53
 12/17 anonim ***** válasza:
33%

Gondolkoztál azon, hogy megszüljed és aztán örökbe adjad? Az egyik legnemesebb cselekedet - és a legnehezebb is- amit ember tehet...

Két hét után az elmaradt mensidtől számítva bőven pozitív a terhességi teszt, és a nőgyógyász is meg tudja állapítani a terhességedet. Minél előbb loholsz abortuszra, annál kisebb esélye van a szövődménynek rád nézve- veszélyes dolog az ab..:(

Másrészt a magzatnak sem mindegy, mennyi idős korában tépik szét..

Bátorság, akármit is választasz, reméljük, nem lesz gondod az abortusszal, és lelkileg sem utána...

2009. jan. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
17:20as válaszolónak írom. Ha esetleg a baba rossz helyre születik(nem tudhatom bocsi) vagy a lányzó túl fiatal és tönkretené az életét jó hogy ez sem egészséges de... Én is ab ellenes vagyok de azért ésszerűen kell szerintem gondolkozni.. ha megyek az utcán és látom az anyákat a gyerekükkel annyiszor látom azt hogy úgy bánnak velük mintha a fekükből rángatták volna ki(annyira szomorú dolog) miért tegyék tönkre esetleg még egy gyerek életét? Nyilvánvaló hogy az a lány aki kiírta jól végiggondolta az egészet és nem csak megöl poénból egy gyereket! vagy esetleg nem tudja eltartani majd és éhezniük kell vagy nagyon szűkösen élniük... nagyon szomorú dolog az abortusz de úgy gondolom hogy ez lehet a :( jobb :( megoldás. Senkit sem akarok elítélni ebben a kommentben sajnálom ha valakit megbántok... és a terhes hölgyet sem... miután kimutatható a terhesség azonnal menj el
2009. jan. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
16%
hát ha annyi eszed volt h megcsináld akkor ha van rá lehetőséged neveld is fel! köcsög!!!!!
2009. febr. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Én azt mondtam HA , nem azt hogy megcsináltam.vili?és ha egyszer lehetőségem lesz akkor az első babat tuti nem fogom elvetetni.

Csak tudni akartam , és nem kérek az ilyen okoskodóktól választ.köszi

2009. febr. 6. 09:52
 16/17 anonim ***** válasza:
Sajnos az elso terhesseg elvetetesenek lehet az a kovetkezmenye is hogy soha a budos eletben nem lehet majd gyereked ,erre is felkeszulhetsz.
2009. febr. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Ha az orvos megállapítja hogy terhes vagy akkor(bármikor) 1-2 nap alatt el lehet intézni a műtéthez szükséges dolgokat,de csak 12 hetes korig szakítják meg a terhességet (gondold meg,mert ha bármi történik soha többet nem lehet gyereked,mert ennek a műtétnek is vannak következményei,komplikációi)
2010. márc. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!