Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátommal több mint 1.5...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal több mint 1.5 éve együtt vagyunk. Régen nagyon jó volt a sexulási életünk, de mostanában nem birja tovább 5 percnél. Ez az én hibám? Mit tehetek azért h ne igy legyen?

Figyelt kérdés
2009. jan. 21. 14:26
 1/9 anonim ***** válasza:
próbáljátok meg lassabban csinálni ne durr bele bumm módon, próbálja meg visszatartani magát, sokkal jobb lesz úgy neki is
2009. jan. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kicsit próbálj lassítani a tempón. Valószínűleg már nagyon összeszoktatok, és azokat a pózokat csináljátok, ami nagyon bejött nektek. Vedd át te az irányítást (először nem fog neki tetszeni, de utána annál jobban). Valamint próbálj nem nagyon szorítani. Ja és az elején ne nagyon készítsd ki a száddal.
2009. jan. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nalunk is ugyan ez a problema,mi 2,5 eve vagyunk egyutt es kb 1 eve jott elo ez a gyorsan elmeno dolog..az jobb ha lassabban csinaljatok, de nekem mondjuk nem annyira jonn be a csiga-sex, de elfogadom es bizom benne h majd jobb lesz egyszer..szerintem beszelj vele, emigy a stresz is okozhatja, valahol olvastam..udv.

2009. jan. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sztem lassan csinaljatok 1 ideig aztan visszaulhet a parod a nyeregbe!!!:):D
2009. jan. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Nálunk is van ilyen probléma,de mi úgy oldjuk meg,hogy mikor már érzi,hogy ott van,olyankor egy kicsit megállunk,vagyis pihenő!:)Aztán folytatjuk tovább.Párszor megcsinálja és ezzel egy kicsit hosszabbítani lehet a sexet.
2009. jan. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hali!Valaki olvas még itt?A srácok párkapcsolat mellett is szoktak maszturbálni,és ezt szeretik röviden elintézni álltalában.Na ilyenkor szoktatják rá magukat a "gyorstüzelésre".(Bár ha régen voltam nővel akkor elösszöre úgyis gyors...tudjátok az izgalom.)Figyeljetek!Ezzel még nincs mindennek vége.Edzen a srác akár párjával hogy hoszzabb idő keljen neki.Vannak technikák.Ja és mindez általában nem a nő hibája, hiszen a nő nem tehet róla ha oltári szexi! :)

(Irjatok ha segíthetek.) / 26-os srác/

2009. jan. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2009. jan. 22. 14:19
 8/9 A kérdező kommentje:
Milyen technikákra gondolsz?:)
2009. jan. 22. 14:20
 9/9 anonim ***** válasza:
Hali!Hát van egy kis tankivonatom késleltetés technikából, ha privibe kéred nálam itt a szöveg alatt akkor esetleg el tudom neked küldeni email-ben.(Mivel ha itt írsz nekem akkor tudom csak hogy hova küldjem.)
2009. jan. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!