Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha egy pasi nagyon szerelmes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi nagyon szerelmes egy csajba és jár vele, akkor télleg csak arra a csajra tud "állni"?

Figyelt kérdés
Vagy a szerelem nem befolyásolja a pasikat ennyire? Attól még más csajoktól is felizgulhat ha rájuk néz vagy vmi?
2009. jan. 21. 14:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy is attól hogy szerelmes még ugyanúgy feláll neki másra is nem csak a barátnőjére!
2009. jan. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
dehogy csak arra, szerinted hogyan maszturbalnak a kapcsolatban elo ferfiak?? Az hogy fel all e, azt nem is inkabb a szrelem, inkabb a szexualis izgalom befolyasolja. Tehat az en paromnak sem all fel attol, hogy csak meglat, attol mar igen ha mondjuk ruha nelkul lat meg vagy megcsokol vagy megerint stb, de felallhat neki attol is ha meglat 2 csak csokolozni, mivel felizgul attol is.
2009. jan. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Az izgalmi állapot, ugyanúgy mint a nőknél, egy testi folyamat, semmi köze, vagy csak nagyon kevés van a lelki eredetű történésekhez.
2009. jan. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

sőt nekem reggel is feláll mikor nem is gondolok senkire.:D

de van olyan is hogy valami hozzásimul és már attol kemény vagyok.

de viszont ha szerelmes vagyok akkor csak arra a lányra gondolok mikor kiverem, senki másra.

2009. jan. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A péniszt nem zavarja, hogy a tulajdonosa nem szerelmes egy csajba, hanem egy másikat szeret, attól még ugyanúgy feláll. :)
2009. jan. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!