Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi volt a legjobb orgazmusotok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legjobb orgazmusotok?

Figyelt kérdés
2009. jan. 21. 14:04
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
Baráti körrel bevettük magunkat egyikünk albérletébe, ott közülünk az egyik csajjal dugtunk egy jót, igaz, néha ki-be járkáltak a népek, de elég sötét volt és az egésznek volt egy izgalmas, új, érdekes íze. :)
2009. jan. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lesz a legjobb, ha végre lesz már orgazmusom.!
2009. jan. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

Személyes tapasztalat szerint a környezet hőfoka is óriási szerepet játszik az orgazmusban. Én például hidegben nem szeretem (amúgy télimádó vagyok:)

A legjobb 40 fokban, sátorban (persze lezárt bejárattal, ezért amolyan gőzfürdőben) volt. Már azelőtt leizzadtunk, hogy igazán "belemelegedtünk" volna. Alig kaptunk levegőt.

Valószínűleg ez az egész kicsit furán hangzik, de tényleg fergeteges volt...:)

Kérdezőnek: saját tapasztalat?:)

2009. jan. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Én csak tapasztalatokat gyűjtök, hogy ötleteket merítsek, s leendő kapcsolataimhoz, meg ilyenek.:D

Saját:

Még olyan nagyon MegaOrgazmusom nem volt, de volt amin nagyon leizzadtam:D

2009. jan. 22. 20:57
 5/10 anonim válasza:
100%

Pfúú mondok pár igen rosszat ér pár igen jót: Discoban csaj bevolt indulva mindketten enyhén ittasak, nagyon hideg volt január eleje talán és szabadban csináltuk. Jobbról a tuc-tuc zene balrol autómotor zúgás... szal nem a legjobb xd


az 1ik legjobb a volt bnőmmel nyári nap volt,légkondis hűvös szobában a bőr kanapén! feledhetetlen érzés :D

2009. jan. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

16:11-es vagyok.

Közben eszembe jutott még valami:

nagyon ajánlom, hogy próbáljátok elmesélni közben a másiknak, hogy épp milyen érzés, amit csinál. De ne csak úgy, hogy ez jó - ez nem, hasonlítsátok valamihez. Pl egy gombóc fagyihoz meg hasonlók. Nekem falrengető érzés, hogy legalább halvány fogalmam van arról, hogy mit érez a párom.

Még egy tipp: talán ez a legjobb (mondjuk a másik véglet is bejön:) nagyon-NAGYON lassan jussatok el egymás nemi szervéig (hát, ez a két szó így leírva nem túl vonzó...:). A legeslegutolsó az legyen, hogy "ott" egymáshoz értek. Egy esetben nekem azonnal orgazmusom volt egy ilyen behatoláskor. Hát, mondom, mennyei.....

Amúgy jól sejtem, hogy lány vagy?:)

2009. jan. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
igen az vok 15/L :)
2009. jan. 24. 15:24
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

16.11-es vagyok

OFF

Sejtettem is:) Mikor kérdezne ilyet egy fiú?

Tapasztalataim szerint nekik szinte mindegy, mindenhogy jó (azért adjuk meg a tiszteletet a kivételnek, már ha van:).

Nincs legjobb nekik, csak a mennyiség számít. És, észrevételeim szerint, a gyorsaság. Gyanítom, hogy csak miattunk veszik rá magukat az előjátékra. Az én páromnak például (5 és fél éve vagyunk együtt) már akkor áll a cerka, ha "úgy" nézek rá. Nehéz rávezetni időnként (ennyi idő után is), hogy én nem vagyok ilyen gyorskapcsolós típus.


ON


Ha nem is a legjobb, de szerintem a legizgalmasabb: egymás testének felfedezése, rájönni, hogy kinek hogy a legjobb, új dolgokat kipróbálni, JÁTSZANI. Soha ne fogd fel "véresen komolynak" a szexet, tudni kell nevetni a bakikon (lásd: pukizó punci, rosszul sikerült póz).

A legfonotsabb, hogy minél felszabadultabb légy, vedd könnyedén a dolgot (persze a védekezést NE!) és tanítsd meg rá a párodat is. Olyankor felejtsd el a mindenappi gondokat, problémákat és légy ÖNZŐ!!!!!

Várd el a partnertől, hogy tegyen boldoggá téged, persze a viszonzás se maradjon el.


Most látom, hogy jó hosszú regényt írtam, remélem azért hasznos volt számodra!:)

2009. jan. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
nekem a legjobb mult penteken volt, nem is nagyon ertettem, hogy lehet-e ilyen, de egyszerre volt huvelyi es csiklo orgazmusom, hat az valami szedito volt! ilyet meg nem tapasztaltam, pedig szerencsere eleg surun jutok el a csucsra, de ez mennyei volt. L24
2010. júl. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Utolsó: mennyei, majd kicsit később még mennyeibb...
2023. jan. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!