Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Élvezi a sexet velem? Másfél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Élvezi a sexet velem? Másfél éve együtt vagyunk és csak az a kis bibi van, amúgy isteni a sex!

Figyelt kérdés
Hüvelyi orgazmust soha nem éltem még át,de csiklón keresztűl rendszeresen.Ő a kezével vagy a nyelvével szokta csinálni,míg el nem megyek.De míg nekem csinálja,neki lelankad.Ez gáz?Miért van ez?Ez egy idő után nem lesz terhelő számára,hogy a dolog nem megy olyan simán,mintahogy kellene?Hogy engem csak így tud kielégíteni??
2009. jan. 21. 13:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ebben nincs semmi különleges, én is gyakran szoktam kényeztetni a partneremet egyoldalúan és akkor egy idő után nekem sem áll annyira.


Ennek ellenére is nagyon élvezem az egészet és órákon keresztül tudnék nyalni úgy, hogy én semmit sem kapok.


Szerintem simán élvezi, főleg ha utána te is ugyan úgy "ellátod a baját". :)

2009. jan. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát néha próbálkozzatok meg a 69-el!
2009. jan. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Természetesen utána folyt köv.,és olyan élményben részesítem,amilyenben még sohasem volt része előttem.Állítólag.Mert,hogy ezt mondja.Csak ez az ami zavar.Nem szeretném,ha keresne vki olyat,akivel nem kell "küszködnie".Vagy ez a pasiknál nem küszködés?Minden szokott lenni amit el lehet képzelni!69is.Csak én tudnék normális lenni.
2009. jan. 21. 13:31
 4/6 anonim ***** válasza:
Hidd el nekem, hogy teljesen normális ez. Én imádom kényeztetni a páromat és ez nem szenvedés.
2009. jan. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem pont ugyanez van :S
2009. jan. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem is volt már ilyen de én attol lankadtam le, mert megijedtem hogy nem tudom kielégiteni a lányt. és bénának éreztem magam, hogy nem igaz hogy nem jön már össze hiába cisnálom még mindig nem megy el.a félelemtől lelankadtam, nem az izgalom volt bennem hanme egyszerüen átvette a helyét a para.
2009. jan. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!