Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan tapasztaltátok? Mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tapasztaltátok? Mit élnek át vagy mit éreznek a pasik míg a nők elérik a csiklóorgazmust?

Figyelt kérdés
A sex naon jó,+minden és ha úgy érezzük elég, ő kézzel csinálja nekem míg el nem élvezek, utána jön ő. De míg csinálja nekem, olyan érzédem van mint ha unná és ettől nehezebben megyek el. Ne írjatok olyat, hogy beszéljük meg!
2009. jan. 21. 10:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Általában egy férfinak "jó érzés", ha egy nőnek orgazmust okozhat, valaki viszont kevésb türelmes. De Te még véletlenül se beszéld meg ezt a barátoddal, hiszen ha már amúgy is úgy tűnik, únja az előjátékot, külön jó, hogy Te még nehezebben mész el... meg aztán a végén még úgy össze tudnátok hangolni a dolgot (pl. előjáték során nem mentek el az orgazmusig stb.), hogy mindkettőtöknek jó lenne.
2009. jan. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Csak azért írtam,hogy ne írjátok az,hogy beszéljem meg,mert mindig mindenki ezt a választ adja és én mást szeretnék hallani.
2009. jan. 21. 10:46
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem unalmas. Én imádom nézni barátnő arcát közben, látom ahogy a test hullámzik, ez engem csak egyre jobban felizgat. Ha kézzel csinálom neki, akkor közben izgataom a nyelvemmel a mellit, csókolgatom össze-vissza. De a legjobban orálisan szeretem kielégíteni, közben a G-pontját izgatom vagy a melleit. Egyserűen unatkozni sincs időm közben, szerencsére.:)
2009. jan. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nincs is olyan pasi aki unja?Vagy én túlzom el?De nagyon zavar...
2009. jan. 21. 10:54
 5/12 A kérdező kommentje:
A másik,meg hogy nem áll neki végig,közben lelankad.Ááá,nagyon gáz?
2009. jan. 21. 11:03
 6/12 anonim ***** válasza:
mi lenne, ha mondjuk egyszerre izgatnátok egymást? Akkor tuti nem unná a dolgot (bár kételm, hogy most unná)
2009. jan. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A második "unná" helyet képzeljeték azt doa, hogy "unja", és úgy már jobban hangzik.
2009. jan. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
mindenkinek lelankad kozben. miert? te arra is total nedves vagy mikor te elegited ki oralisan es epphogy el nem mesz kozben? nagyon ketlem. csak nala kezzel foghatobb jele van.
2009. jan. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem az a normális, ha élvezzük a másik kényesztetését. Én nő vagyok, és teljesen benedvesedek, amikor orálisan elégítem ki a párom. Fantasztikus érzés látni, hogy ennyire élvzi amit csinálok.

Hallottam már olyat, hogy egy nő akkor élt át orgazmus, miközben a párját elégítette ki. Szerintem lehetséges, igaz nekem még nem sikerüt.

Petranova

2009. jan. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

nem unja, csak arra koncentrál hogy te elmennyél, hidd el hogy nagyon rosz érzés mikor egy csomo ideig csinálod a másiknak de ő nem megy el.

olyan mintha te csinálnád kézzel a pasidnak és cska csinálnád csinálnád, de ő még mindig nem élvez el, folytatod de még mindig nem, te közben mire gondolnál???

hidd el nem arra hogy unod, hanme arra hogy: mit csinálok rosszul.

2009. jan. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!