Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lehet húgyuti-vese-epe bajom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet húgyuti-vese-epe bajom a szeretkezéstől avagy az análtól?

Figyelt kérdés
2009. jan. 21. 06:20
 1/6 anonim ***** válasza:
nem írod, hogy lány vagy, vagy fiú. az análtól sokféle bajod lehet, akkor is, ha kapásból nem tűnik fel elsőre, vagy nem kellemetlen. hugyúti fertőzésed akkor lehet, ha... hogy is mondjam. szóval ha egy alkalommal mindkét helyre megtörténik a behatolás, illetve ha először a végbélnyilásba. ugyanis ott ugyebár nem túlságosan tiszta a környezet, baktériumok simán megtelepednek, de ez a végbélnek nem árt, másnak viszont igen.
2009. jan. 21. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Akár fiú akár lány a kérdező az általános dolog, hogy felfázás mindig megeshet. Lányoknál sokkal gyakoribb a rövidebb húgycső miatt.

Ja és nem mindenki tudja, de a felfázás az nem olyan, mint a megfázás, hanem a baktérium megtelepedése a húgyhólyagban.

Ez általában akkor fordulhat elő, ha a végébél környékéről vagy nem tiszta nemiszervről valami baktérium bekerül a húgycsőbe.

Ez aztán feljutva a húgyhólyagba szépen begyullad, és ilyenkor jön a vizelési inger, a fájdalom, véres vizellet, stb...


B.P.

2009. jan. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
lány vagyok:) köszönöm a válaszokat, hát az a baj hogy nagyon fáj a vesém,és a vizeletemben baktériumot és sok fehérjét találtak.egy kicsit megijedtem hogy fehérje hogy kerülhetett bele :S
2009. jan. 21. 09:37
 4/6 A kérdező kommentje:
és azért ilyedtem meg mert a fiúk spermájában sok a fehérje nem? én szinte mindig lenyelem...ez okozhatja?
2009. jan. 21. 09:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Dehogy is, akkor a rántotthústól is tele lenne fehérjével a vizeleted. Nem tudom mi okozza a bajt, de nem az ondónyelés az bissztos. :)
2009. jan. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A fehérje a vese gyulladása miatt került bele. Semmi köze a barátodhoz.
2009. jan. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!