Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan kössem ki a barátomat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kössem ki a barátomat és hogyan csináljam neki, hogy jó legyen?

Figyelt kérdés

Beszélgettünk sokat a barátommal, és mondta, hogy szívesen elviselné azt, ha kikötözném, és "megrontanám".... Én szívesen meg is csinálnám, de még nem csináltam ilyesmit. Szeretném felejthetetlenné tenni neki, és hogy az első isteni legyen neki....

Segítséget várok, nem lehurrogást!!!! 18 éves tapasztalt lány, aki nem csinált még ilyet.... :D :D


2009. jan. 20. 23:14
 1/9 anonim ***** válasza:
13%

hűha!

Ha tapasztalt vagy menni fog:)csak azntem értem,hogy az elsőnél miértkell kikötözés.sztem rox ötlet,dehát uniovan.puxxX:D

2009. jan. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szia! Nem az első szeretkezésünk lesz... már van köztünk szex 3 hónapja, hanem az első kikötözése lesz... ezért kértem tanácsokat. :)
2009. jan. 20. 23:28
 3/9 A kérdező kommentje:

bocsi mindenkitől... kicsit félreérthető a kérdésem...

Na szóval már nem szűz, a kikötözés lenne az első... és a megrontás az lenne, hogy kikötözve rontanám meg.... elsőnek.... remélem már értitek.

és még egyszer bocsi!!

2009. jan. 20. 23:32
 4/9 anonim ***** válasza:
2009. jan. 21. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia!Kösd ki kezeit, lábait, kösd be a szemét,hogy ne lássa,hogy mit csinálsz!Aztán jöhet az orális cucc stb..gondolom ebbe már nem kell segítség!Fontos,hogy kicsit gyengéden karmolászd és utána hirtelen ragadd meg a péniszét,mert mivel nem lát, nem fogja tudni,hogy mire számíthat majd,és meg fog őrülni a váratlan dolgoktól!:)Hajrá!!!
2009. jan. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia, én is úgy szoktam kikötözni, ahogy az utsó írta :o)


Mindig úgy csinálom, hogy más legyen, mint normál szeretkezés alkalmával.

Mert úgy uncsi, ahogy pl a párom csinálja... Pontosan tudom... Cici puszi, hasra puszi, nyali-fali, bumm-bumm...

Pont tudom mi után mi jön....


Nála úgy szoktam kezdeni, hogy először is, mikor már nem lát semmit, hozom a babaolajat. Azzal bekenem a testét és átmasszírozom... (kivéve ott) .. majd tartok egy kis szünetet és mondjuk minden különösebb előjel nélkül a számba veszem (jó mélyen), aztán játszom vele egy darabig... Ha már elég kemény katonát formáztam belőle, megint hirtelen abbahagyom, szünet... (ilyenkor több dolgot is lehet csinálni...) Volt hogy fogtam magam és "ráültem" a fejére és hagytam, hogy a nyelvével kényeztessen... vagy fevettem egy 69-es pózt, s miközben ő engem nyalt falt és babaolajjal "tantra" masszázst végeztem rajta... Vagy a vibrátorommal elkezdtem játszani a katona körül, kicsit szájjal, kicsit vibrálva... Zacsi-masszír... stb...

Vagy ráhúztam egy pénisz gyűrűt és az olajos testén az én meztelen testemmel csúszkáltam kicsit... szünet... és hopp rápattantam... (már ha eljutunk eddig :o))) Nem mindig sikerül ugyanis )

Szóval bőven lehet játszadozni, csak engedd el a fantáziád :o)

Hajrá!

2009. jan. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

énvoltam az első hozzászóló...



én beteges dolognak tartom a kikötözést...dehát remélem sikerült véghezvinni:)

F/21

2009. jan. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Utsó válaszolónak: szreintem az, hogy ki mit tart betegesnek, mindegy, mert a kérdés nem erről szól.

Valószínüleg Te szívesen beleélvezel egy lány szájába és élvezed, ahogy lenyeli... Ezt speciel én tartom betegesnek... A kikötözést meg az izgató kategóriába/ játékos szex.... sorolom :o)

azaz: köszönjük 3adszor nem kell leírnod, hogy betegesnek tartod...

2009. jan. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

utcsó válaszadónak az első válaszadótol!


-hát igen,kinek mi a beteges! Emberek vagyunk,kinek a pap ... én nem kötöznék ki senkit,és engem se kötözzenek,de a véleményem még változhat

2009. febr. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!